Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.10.2019
NázevPIVNICE U ŠVEHLY 1
RozhodčíŠlehofr David
Počet hráčů17
Typ turnajeStČ pohár základní
MístoU Švehly, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Černohorský Miroslav [CZE056988]
Dudek Ondřej [CZE060130]
Hájek Milan [CZE057634]
Holetschke Valter [CZE057865]
Jindra Josef [CZE059300]
Kraus Karel [CZE056662]
Krejčík Jiří [CZE062199]
Langr Ondřej [CZE060443]
Nejedlý Daniel [CZE031721]
Petr Štěpán [CZE065341]
Popďakunik Filip [CZE021787]
Popďakunik Lukáš [CZE018951]
Stejskal Marek [CZE056665]
Šimčíková Aneta [CZE063883]
Šlehofr David [CZE056664]
Vlach Jakub [CZE064065]
Ženata Luboš [CZE055582]
1PIVNICE U ŠVEHLY 1
Žádné utkání
2PIVNICE U ŠVEHLY 1
Žádné utkání
3PIVNICE U ŠVEHLY 1
Žádné utkání
4PIVNICE U ŠVEHLY 1
Žádné utkání
  •  Nejedlý Daniel0
  • Holetschke Valter0
    Nejedlý Daniel1
  •  
  • Holetschke Valter1
    Dudek Ondřej0
  •  
  • Holetschke Valter1
    Popďakunik Filip0
  •  
  • Hájek Milan0
    Dudek Ondřej1
  •  
  • Holetschke Valter1
    Ženata Luboš0
  •  
  • Langr Ondřej0
    Hájek Milan1
  •  
  • Petr Štěpán0
    Holetschke Valter1
  •  
  • Ženata Luboš1
    Krejčík Jiří0
  •  
  • Jindra Josef0
    Langr Ondřej1
  •  
  • Vlach Jakub0
    Hájek Milan1
  •  
  • Stejskal Marek0
    Petr Štěpán1
  •  
  • Ženata Luboš1
    Šimčíková Aneta0
  •  
  • Jindra Josef1
    Kraus Karel0
  •  
  • Vlach Jakub1
    Šlehofr David0
  •  
  • Stejskal Marek1
    Černohorský Miroslav0
  •  
  • Volný_los0
    Petr Štěpán1
  •  
  • Volný_los0
    Ženata Luboš1
  •  
  • Volný_los0
    Šimčíková Aneta1
  •  
  • Volný_los0
    Jindra Josef1
  •  
  • Volný_los0
    Kraus Karel1
  •  
  • Volný_los0
    Vlach Jakub1
  •  
  • Volný_los0
    Šlehofr David1
  •  
  • Volný_los0
    Stejskal Marek1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Šlehofr David1
    Volný_los0
  •  
  • Krejčík Jiří1
    Stejskal Marek0
  •  
  • Dudek Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Vlach Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Kraus Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Popďakunik Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Jindra Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Holetschke Valter1
    Volný_los0
  •  
  • Šimčíková Aneta1
    Volný_los0
  •  
  • Nejedlý Daniel1
    Volný_los0
  •  
  • Ženata Luboš1
    Volný_los0
  •  
  • Hájek Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Popďakunik Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Petr Štěpán1
    Volný_los0
  •  
  • Langr Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Černohorský Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Šlehofr David0
    Krejčík Jiří1
  •  
  • Dudek Ondřej1
    Vlach Jakub0
  •  
  • Kraus Karel0
    Popďakunik Lukáš1
  •  
  • Jindra Josef0
    Holetschke Valter1
  •  
  • Šimčíková Aneta0
    Nejedlý Daniel1
  •  
  • Ženata Luboš0
    Hájek Milan1
  •  
  • Popďakunik Filip1
    Petr Štěpán0
  •  
  • Langr Ondřej1
    Černohorský Miroslav0
  •  
  • Krejčík Jiří0
    Dudek Ondřej1
  •  
  • Popďakunik Lukáš1
    Holetschke Valter0
  •  
  • Nejedlý Daniel1
    Hájek Milan0
  •  
  • Popďakunik Filip1
    Langr Ondřej0
  •  
  • Dudek Ondřej0
    Popďakunik Lukáš1
  •  
  • Nejedlý Daniel1
    Popďakunik Filip0
  •  
  • Popďakunik Lukáš1
    Nejedlý Daniel0
  •  
  • Popďakunik Lukáš1
    Nejedlý Daniel0
  •  
  •  Popďakunik Lukáš0
#Hráč nebo pár
1.Popďakunik Lukáš [CZE018951]
2.Nejedlý Daniel [CZE031721]
3.Holetschke Valter [CZE057865]
4.Dudek Ondřej [CZE060130]
5.Popďakunik Filip [CZE021787]
5.Hájek Milan [CZE057634]
7.Ženata Luboš [CZE055582]
7.Langr Ondřej [CZE060443]
9.Vlach Jakub [CZE064065]
9.Jindra Josef [CZE059300]
9.Krejčík Jiří [CZE062199]
9.Petr Štěpán [CZE065341]
13.Šlehofr David [CZE056664]
13.Kraus Karel [CZE056662]
13.Šimčíková Aneta [CZE063883]
13.Stejskal Marek [CZE056665]
17.Černohorský Miroslav [CZE056988]
#Hráč nebo pár
1.Popďakunik Lukáš [CZE018951]
2.Nejedlý Daniel [CZE031721]
3.Holetschke Valter [CZE057865]
4.Dudek Ondřej [CZE060130]
5.Popďakunik Filip [CZE021787]
5.Hájek Milan [CZE057634]
7.Ženata Luboš [CZE055582]
7.Langr Ondřej [CZE060443]
9.Vlach Jakub [CZE064065]
9.Jindra Josef [CZE059300]
9.Krejčík Jiří [CZE062199]
9.Petr Štěpán [CZE065341]
13.Šlehofr David [CZE056664]
13.Kraus Karel [CZE056662]
13.Šimčíková Aneta [CZE063883]
13.Stejskal Marek [CZE056665]
17.Černohorský Miroslav [CZE056988]


Turnaje


© 2019 Insion.cz