Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.10.2019
Názevpizzerie Honzík
RozhodčíVontor Miroslav
Počet hráčů16
Typ turnajeKlubový Open MSK - jednotlivci
Místopizzerie Honzík, Ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Čeliga Viktor [CZE056635]
Fiala Bedřich [CZE061216]
Folta Jiří [CZE016698]
Górecki Adam [CZE061215]
Jílek Dušan [CZE010763]
Kotál Lukáš [CZE063148]
Luptovec Richard [CZE063147]
Mitas Filip [CZE047912]
Pěcha Dalibor [CZE050776]
Pleva Lukáš [CZE043823]
Poloch Martin [CZE056632]
Schneider Petr [CZE006860]
Schrom René [CZE000881]
Stříbný Tomáš [CZE015496]
Tábor Michal [CZE058899]
Vontor Miroslav [CZE041834]
1pizzerie Honzík
Žádné utkání
2pizzerie Honzík
Žádné utkání
  •  Schneider Petr0
  • Schneider Petr1
    Jílek Dušan0
  •  
  • Folta Jiří0
    Schneider Petr1
  •  
  • Górecki Adam0
    Folta Jiří1
  •  
  • Tábor Michal0
    Schneider Petr1
  •  
  • Poloch Martin0
    Górecki Adam1
  •  
  • Čeliga Viktor0
    Tábor Michal1
  •  
  • Poloch Martin1
    Pleva Lukáš0
  •  
  • Luptovec Richard0
    Górecki Adam1
  •  
  • Čeliga Viktor1
    Mitas Filip0
  •  
  • Tábor Michal1
    Fiala Bedřich0
  •  
  • Pěcha Dalibor0
    Poloch Martin1
  •  
  • Schrom René0
    Luptovec Richard1
  •  
  • Čeliga Viktor1
    Kotál Lukáš0
  •  
  • Tábor Michal1
    Vontor Miroslav0
  •  
  • Folta Jiří1
    Pěcha Dalibor0
  •  
  • Fiala Bedřich1
    Poloch Martin0
  •  
  • Schrom René0
    Stříbný Tomáš1
  •  
  • Luptovec Richard0
    Mitas Filip1
  •  
  • Jílek Dušan1
    Čeliga Viktor0
  •  
  • Górecki Adam1
    Kotál Lukáš0
  •  
  • Schneider Petr1
    Tábor Michal0
  •  
  • Vontor Miroslav0
    Pleva Lukáš1
  •  
  • Folta Jiří1
    Fiala Bedřich0
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Mitas Filip0
  •  
  • Jílek Dušan1
    Górecki Adam0
  •  
  • Schneider Petr1
    Pleva Lukáš0
  •  
  • Folta Jiří0
    Stříbný Tomáš1
  •  
  • Jílek Dušan1
    Schneider Petr0
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Jílek Dušan0
  •  
  • Stříbný Tomáš0
    Schneider Petr1
  •  
  •  Schneider Petr0
#Hráč nebo pár
1.Schneider Petr [CZE006860]
2.Stříbný Tomáš [CZE015496]
3.Jílek Dušan [CZE010763]
4.Folta Jiří [CZE016698]
5.Górecki Adam [CZE061215]
5.Tábor Michal [CZE058899]
7.Poloch Martin [CZE056632]
7.Čeliga Viktor [CZE056635]
9.Fiala Bedřich [CZE061216]
9.Mitas Filip [CZE047912]
9.Luptovec Richard [CZE063147]
9.Pleva Lukáš [CZE043823]
13.Pěcha Dalibor [CZE050776]
13.Schrom René [CZE000881]
13.Kotál Lukáš [CZE063148]
13.Vontor Miroslav [CZE041834]
#Hráč nebo pár
1.Schneider Petr [CZE006860]
2.Stříbný Tomáš [CZE015496]
3.Jílek Dušan [CZE010763]
4.Folta Jiří [CZE016698]
5.Górecki Adam [CZE061215]
5.Tábor Michal [CZE058899]
7.Poloch Martin [CZE056632]
7.Čeliga Viktor [CZE056635]
9.Fiala Bedřich [CZE061216]
9.Mitas Filip [CZE047912]
9.Luptovec Richard [CZE063147]
9.Pleva Lukáš [CZE043823]
13.Pěcha Dalibor [CZE050776]
13.Schrom René [CZE000881]
13.Kotál Lukáš [CZE063148]
13.Vontor Miroslav [CZE041834]


Turnaje


© 2019 Insion.cz