Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.10.2019
NázevČDS Lipník n.B. 9.10.2019
RozhodčíOlšanský Milan
Počet hráčů11
Typ turnajeČDS Cup Lipník nad Bečvou
MístoProdarts club, Lipník nad Bečvou
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bílková Pavla [CZE057738]
Hlaváč Luděk [CZE043311]
Chromec Jakub [CZE031305]
Nepustil Milan [CZE045315]
Olšanský Milan [CZE021881]
Rosík Jan [CZE031702]
Schwarz Václav [CZE033298]
Symerský David [CZE032941]
Šmejkal Petr [CZE018686]
Tůmová Petra [CZE034926]
Vranková Julie [CZE062101]
1ČDS Lipník n.B. 9.10.2019
Žádné utkání
2ČDS Lipník n.B. 9.10.2019
Žádné utkání
  •  Nepustil Milan0
  • Vranková Julie1
    Nepustil Milan2
  •  
  • Vranková Julie2
    Šmejkal Petr0
  •  
  • Vranková Julie2
    Schwarz Václav1
  •  
  • Šmejkal Petr2
    Olšanský Milan0
  •  
  • Tůmová Petra0
    Vranková Julie2
  •  
  • Chromec Jakub0
    Šmejkal Petr2
  •  
  • Tůmová Petra2
    Bílková Pavla0
  •  
  • Volný_los0
    Vranková Julie1
  •  
  • Chromec Jakub2
    Rosík Jan0
  •  
  • Hlaváč Luděk0
    Šmejkal Petr2
  •  
  • Volný_los0
    Tůmová Petra1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Chromec Jakub1
  •  
  • Hlaváč Luděk1
    Volný_los0
  •  
  • Šmejkal Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Schwarz Václav2
    Tůmová Petra0
  •  
  • Rosík Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Nepustil Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Symerský David1
    Volný_los0
  •  
  • Vranková Julie2
    Chromec Jakub0
  •  
  • Bílková Pavla2
    Hlaváč Luděk0
  •  
  • Olšanský Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Šmejkal Petr1
    Schwarz Václav2
  •  
  • Rosík Jan0
    Nepustil Milan2
  •  
  • Symerský David2
    Vranková Julie0
  •  
  • Bílková Pavla0
    Olšanský Milan2
  •  
  • Schwarz Václav0
    Nepustil Milan2
  •  
  • Symerský David2
    Olšanský Milan1
  •  
  • Nepustil Milan0
    Symerský David2
  •  
  • Nepustil Milan0
    Symerský David2
  •  
  •  Symerský David0
#Hráč nebo pár
1.Symerský David [CZE032941]
2.Nepustil Milan [CZE045315]
3.Vranková Julie [CZE062101]
4.Šmejkal Petr [CZE018686]
5.Schwarz Václav [CZE033298]
5.Olšanský Milan [CZE021881]
7.Tůmová Petra [CZE034926]
7.Chromec Jakub [CZE031305]
9.Hlaváč Luděk [CZE043311]
9.Rosík Jan [CZE031702]
9.Bílková Pavla [CZE057738]
#Hráč nebo pár
1.Symerský David [CZE032941]
2.Nepustil Milan [CZE045315]
3.Vranková Julie [CZE062101]
4.Šmejkal Petr [CZE018686]
5.Schwarz Václav [CZE033298]
5.Olšanský Milan [CZE021881]
7.Tůmová Petra [CZE034926]
7.Chromec Jakub [CZE031305]
9.Hlaváč Luděk [CZE043311]
9.Rosík Jan [CZE031702]
9.Bílková Pavla [CZE057738]


Turnaje


© 2019 Insion.cz