Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.10.2019 |
Název | 501/DO |
Rozhodčí | Severýn Pavel |
Počet hráčů | 29 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Skalsko, Hlinsko |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámek Dalibor [CZE054699] | |
Bednář Tomáš [CZE065546] | |
Břicháček Pavel [CZE041113] | |
Byrtus Jiří [CZE045997] | |
Čáslavka Petr [CZE051853] | |
Černý Martin [CZE041104] | |
Felkl Tomáš [CZE058317] | |
Hlavatá Veronika [CZE041108] | |
Hlavatý Libor [CZE041107] | |
Horák Jiří [CZE054705] | |
Kubový Vít [CZE062417] | |
Lelek Petr [CZE064886] | |
Myška Vít [CZE040957] | |
Ondráček Martin [CZE013375] | |
Ondráček Michal [CZE040220] | |
Osmík Ondřej [CZE060649] | |
Palán Petr [CZE057535] | |
Paulus Lukáš [CZE031796] | |
Pešek Oldřich [CZE054736] | |
Pilař Petr [CZE003098] | |
Popelka Michal [CZE040221] | |
Popelka Michal [CZE055909] | |
Severýn Pavel [CZE000203] | |
Sobotka Radek [CZE049198] | |
Šírek Michal [CZE033265] | |
Šulista Jiří [CZE053061] | |
Trávníček Jaromír [CZE041686] | |
Zadražil Aleš [CZE057056] | |
Zvolánek Radim [CZE045204] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Břicháček Pavel [CZE041113] |
2. | Pilař Petr [CZE003098] |
3. | Ondráček Martin [CZE013375] |
4. | Paulus Lukáš [CZE031796] |
5. | Zvolánek Radim [CZE045204] |
6. | Černý Martin [CZE041104] |
7. | Sobotka Radek [CZE049198] |
8. | Palán Petr [CZE057535] |
9. | Pešek Oldřich [CZE054736] |
10. | Čáslavka Petr [CZE051853] |
11. | Severýn Pavel [CZE000203] |
12. | Hlavatý Libor [CZE041107] |
13. | Šulista Jiří [CZE053061] |
14. | Felkl Tomáš [CZE058317] |
15. | Ondráček Michal [CZE040220] |
16. | Popelka Michal [CZE040221] |
17. | Myška Vít [CZE040957] |
18. | Byrtus Jiří [CZE045997] |
19. | Osmík Ondřej [CZE060649] |
20. | Zadražil Aleš [CZE057056] |
21. | Adámek Dalibor [CZE054699] |
22. | Lelek Petr [CZE064886] |
23. | Horák Jiří [CZE054705] |
24. | Popelka Michal [CZE055909] |
25. | Šírek Michal [CZE033265] |
26. | Hlavatá Veronika [CZE041108] |
27. | Kubový Vít [CZE062417] |
28. | Trávníček Jaromír [CZE041686] |
29. | Bednář Tomáš [CZE065546] |
Tento turnaj nemá přihlášky online