Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.10.2019 |
Název | Test pořadí KO |
Rozhodčí | Vylíčil Ondřej |
Počet hráčů | 18 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Testovací velký, Testovací |
Plán | KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Beránek Miroslav [CZE011782] | |
Drusanová Ivana [CZE028188] | |
Fecko Michal [CZE025287] | |
Hloušová Pavlína [CZE016998] | |
Homonický Aleš [CZE015035] | |
Hrubeš Petr [CZE026359] | |
Krejčí Martin [CZE041543] | |
Kučerová Alena [CZE046997] | |
Lehner Antonín [CZE052458] | |
Martiník Jakub [CZE049877] | |
Plutinský Martin [WRD039156] | |
Prantl David [CZE041047] | |
Rozínek Pavel [CZE046674] | |
Ruse Petr [CZE003375] | |
Šanderová Kristýna [CZE034584] | |
ŠAVIDA ONDŘEJ [CZE045761] | |
Šimáček Marek [CZE061276] | |
Trávníček Jiří [CZE041080] |
Šanderová Kristýna 1 Volný_los 0 Kučerová Alena 1 Prantl David 0 ŠAVIDA ONDŘEJ 1 Volný_los 0 Homonický Aleš 1 Volný_los 0 Hloušová Pavlína 1 Volný_los 0 Martiník Jakub 1 Volný_los 0 Rozínek Pavel 1 Volný_los 0 Beránek Miroslav 1 Volný_los 0 Lehner Antonín 1 Volný_los 0 Šimáček Marek 1 Volný_los 0 Fecko Michal 1 Volný_los 0 Plutinský Martin 1 Volný_los 0 Krejčí Martin 1 Volný_los 0 Hrubeš Petr 1 Volný_los 0 Drusanová Ivana 1 Ruse Petr 0 Trávníček Jiří 1 Volný_los 0
Šanderová Kristýna 1 Kučerová Alena 0 ŠAVIDA ONDŘEJ 1 Homonický Aleš 0 Hloušová Pavlína 1 Martiník Jakub 0 Rozínek Pavel 1 Beránek Miroslav 0 Lehner Antonín 1 Šimáček Marek 0 Fecko Michal 1 Plutinský Martin 0 Krejčí Martin 1 Hrubeš Petr 0 Drusanová Ivana 0 Trávníček Jiří 1
Šanderová Kristýna 1 ŠAVIDA ONDŘEJ 0 Hloušová Pavlína 1 Rozínek Pavel 0 Lehner Antonín 1 Fecko Michal 0 Krejčí Martin 1 Trávníček Jiří 0
Šanderová Kristýna 0 Hloušová Pavlína 1 Lehner Antonín 1 Krejčí Martin 0
Lehner Antonín 1 Hloušová Pavlína 0
- Lehner Antonín0
# | Hráč/i |
---|---|
1. | [CZE052458] Lehner Antonín |
2. | [CZE016998] Hloušová Pavlína |
3. | [CZE041543] Krejčí Martin |
3. | [CZE034584] Šanderová Kristýna |
5. | [CZE045761] ŠAVIDA ONDŘEJ |
5. | [CZE046674] Rozínek Pavel |
5. | [CZE025287] Fecko Michal |
5. | [CZE041080] Trávníček Jiří |
9. | [CZE015035] Homonický Aleš |
9. | [CZE049877] Martiník Jakub |
9. | [CZE011782] Beránek Miroslav |
9. | [CZE061276] Šimáček Marek |
9. | [WRD039156] Plutinský Martin |
9. | [CZE026359] Hrubeš Petr |
9. | [CZE028188] Drusanová Ivana |
9. | [CZE046997] Kučerová Alena |
17. | [CZE041047] Prantl David |
17. | [CZE003375] Ruse Petr |
# | Hráč/i |
---|---|
1. | [CZE052458] Lehner Antonín |
2. | [CZE016998] Hloušová Pavlína |
3. | [CZE041543] Krejčí Martin |
3. | [CZE034584] Šanderová Kristýna |
5. | [CZE045761] ŠAVIDA ONDŘEJ |
5. | [CZE046674] Rozínek Pavel |
5. | [CZE025287] Fecko Michal |
5. | [CZE041080] Trávníček Jiří |
9. | [CZE015035] Homonický Aleš |
9. | [CZE049877] Martiník Jakub |
9. | [CZE011782] Beránek Miroslav |
9. | [CZE061276] Šimáček Marek |
9. | [WRD039156] Plutinský Martin |
9. | [CZE026359] Hrubeš Petr |
9. | [CZE028188] Drusanová Ivana |
9. | [CZE046997] Kučerová Alena |
17. | [CZE041047] Prantl David |
17. | [CZE003375] Ruse Petr |
Tento turnaj nemá přihlášky online