Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.10.2019 |
Název | 01102019singl |
Rozhodčí | Michalková Ilona |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | U Jána, Kolín |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Irsenský Roman [CZE064139] | |
Lazič Milan [CZE065473] | |
Lexa Petr [CZE023169] | |
Michalková Ilona [CZE001855] | |
Moravec Jiří [CZE008407] | |
Polednová Jana [CZE064226] | |
Pomichálek Zdeněk [CZE001530] | |
Procházka Adam [CZE064112] | |
Rupík Daniel [CZE061197] | |
Rupík Tibor [CZE017662] | |
Špringerová Zuzana [CZE039648] | |
Šrůta Jan [CZE057027] | |
Tvrdíková Miroslava [CZE000727] | |
Vašíček Radek [CZE043067] | |
Ventura René [CZE003777] | |
Zajíčková Lucie [CZE047571] |
- Moravec Jiří0
Lexa Petr 0 Moravec Jiří 1
Pomichálek Zdeněk 0 Lexa Petr 1
Pomichálek Zdeněk 1 Procházka Adam 0 Lexa Petr 1 Tvrdíková Miroslava 0
Rupík Tibor 0 Pomichálek Zdeněk 1 Lazič Milan 0 Lexa Petr 1
Zajíčková Lucie 0 Rupík Tibor 1 Michalková Ilona 0 Pomichálek Zdeněk 1 Rupík Daniel 0 Lazič Milan 1 Šrůta Jan 0 Lexa Petr 1
Špringerová Zuzana 0 Zajíčková Lucie 1 Irsenský Roman 0 Michalková Ilona 1 Rupík Daniel 1 Vašíček Radek 0 Polednová Jana 0 Šrůta Jan 1
Špringerová Zuzana 0 Lexa Petr 1 Zajíčková Lucie 0 Ventura René 1 Irsenský Roman 0 Lazič Milan 1 Procházka Adam 1 Michalková Ilona 0 Rupík Daniel 0 Moravec Jiří 1 Pomichálek Zdeněk 1 Vašíček Radek 0 Rupík Tibor 1 Polednová Jana 0 Tvrdíková Miroslava 1 Šrůta Jan 0
Lexa Petr 0 Ventura René 1 Lazič Milan 0 Procházka Adam 1 Moravec Jiří 1 Pomichálek Zdeněk 0 Rupík Tibor 0 Tvrdíková Miroslava 1
Ventura René 1 Procházka Adam 0 Moravec Jiří 1 Tvrdíková Miroslava 0
Ventura René 1 Moravec Jiří 0
Ventura René 0 Moravec Jiří 1
- Moravec Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Moravec Jiří [CZE008407] |
2. | Ventura René [CZE003777] |
3. | Lexa Petr [CZE023169] |
4. | Pomichálek Zdeněk [CZE001530] |
5. | Procházka Adam [CZE064112] |
5. | Tvrdíková Miroslava [CZE000727] |
7. | Rupík Tibor [CZE017662] |
7. | Lazič Milan [CZE065473] |
9. | Zajíčková Lucie [CZE047571] |
9. | Michalková Ilona [CZE001855] |
9. | Rupík Daniel [CZE061197] |
9. | Šrůta Jan [CZE057027] |
13. | Špringerová Zuzana [CZE039648] |
13. | Irsenský Roman [CZE064139] |
13. | Vašíček Radek [CZE043067] |
13. | Polednová Jana [CZE064226] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Moravec Jiří [CZE008407] |
2. | Ventura René [CZE003777] |
3. | Lexa Petr [CZE023169] |
4. | Pomichálek Zdeněk [CZE001530] |
5. | Procházka Adam [CZE064112] |
5. | Tvrdíková Miroslava [CZE000727] |
7. | Rupík Tibor [CZE017662] |
7. | Lazič Milan [CZE065473] |
9. | Zajíčková Lucie [CZE047571] |
9. | Michalková Ilona [CZE001855] |
9. | Rupík Daniel [CZE061197] |
9. | Šrůta Jan [CZE057027] |
13. | Špringerová Zuzana [CZE039648] |
13. | Irsenský Roman [CZE064139] |
13. | Vašíček Radek [CZE043067] |
13. | Polednová Jana [CZE064226] |
Tento turnaj nemá přihlášky online