Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.10.2019 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Labant Milan |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Na Cibulkách, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brouk Petr [CZE034490] | |
Brouková Eva [CZE043339] | |
Eger Patrik [CZE056231] | |
Forman Petr [CZE060750] | |
Helebrant Robert [CZE059715] | |
Labantová Radka [CZE040489] | |
Mařík Rudolf [CZE055834] | |
Matěk Jan [CZE055561] | |
Skala Václav [CZE057527] | |
Slabý Jaroslav [CZE060607] | |
Vankát Karel [CZE062361] | |
Voráč Jan [CZE053508] |
- Mařík Rudolf0
Labantová Radka 0 Mařík Rudolf 1
Vankát Karel 0 Labantová Radka 1
Vankát Karel 1 Brouk Petr 0 Slabý Jaroslav 0 Labantová Radka 1
Eger Patrik 0 Vankát Karel 1 Forman Petr 0 Slabý Jaroslav 1
Skala Václav 0 Eger Patrik 1 Vankát Karel 1 Helebrant Robert 0 Brouková Eva 0 Forman Petr 1 Voráč Jan 0 Slabý Jaroslav 1
Volný_los 0 Skala Václav 1 Vankát Karel 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Brouková Eva 1 Voráč Jan 1 Volný_los 0
Matěk Jan 1 Volný_los 0 Slabý Jaroslav 1 Skala Václav 0 Forman Petr 1 Vankát Karel 0 Brouk Petr 1 Volný_los 0 Helebrant Robert 1 Volný_los 0 Labantová Radka 1 Brouková Eva 0 Voráč Jan 0 Mařík Rudolf 1 Eger Patrik 1 Volný_los 0
Matěk Jan 1 Slabý Jaroslav 0 Forman Petr 0 Brouk Petr 1 Helebrant Robert 0 Labantová Radka 1 Mařík Rudolf 1 Eger Patrik 0
Matěk Jan 1 Brouk Petr 0 Labantová Radka 0 Mařík Rudolf 1
Matěk Jan 1 Mařík Rudolf 0
Matěk Jan 1 Mařík Rudolf 0
- Matěk Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Matěk Jan [CZE055561] |
2. | Mařík Rudolf [CZE055834] |
3. | Labantová Radka [CZE040489] |
4. | Vankát Karel [CZE062361] |
5. | Brouk Petr [CZE034490] |
5. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
7. | Eger Patrik [CZE056231] |
7. | Forman Petr [CZE060750] |
9. | Voráč Jan [CZE053508] |
9. | Brouková Eva [CZE043339] |
9. | Helebrant Robert [CZE059715] |
9. | Skala Václav [CZE057527] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Matěk Jan [CZE055561] |
2. | Mařík Rudolf [CZE055834] |
3. | Labantová Radka [CZE040489] |
4. | Vankát Karel [CZE062361] |
5. | Brouk Petr [CZE034490] |
5. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
7. | Eger Patrik [CZE056231] |
7. | Forman Petr [CZE060750] |
9. | Voráč Jan [CZE053508] |
9. | Brouková Eva [CZE043339] |
9. | Helebrant Robert [CZE059715] |
9. | Skala Václav [CZE057527] |
Tento turnaj nemá přihlášky online