Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.09.2019 |
Název | Cross |
Rozhodčí | Skopalová Marcela |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Cross, Frýdek-Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bocviňok Bohumil [CZE000362] | |
Carbol Michal [CZE063192] | |
Faldyna Jan [CZE063725] | |
Koždoň Jan [CZE017883] | |
Rumian Libor [CZE038511] | |
Skopalová Marcela [CZE032715] | |
Ševčíková Barbora [CZE064802] | |
Václavík Ondřej [CZE062157] | |
Vávrová Jana [CZE052734] | |
Velčovský Tomáš [CZE065374] | |
Židek Daniel [CZE064564] |
- Koždoň Jan0
Koždoň Jan 2 Václavík Ondřej 0
Koždoň Jan 2 Bocviňok Bohumil 0
Carbol Michal 0 Koždoň Jan 2 Bocviňok Bohumil 2 Faldyna Jan 0
Skopalová Marcela 1 Carbol Michal 2 Židek Daniel 0 Bocviňok Bohumil 2
Skopalová Marcela 2 Velčovský Tomáš 0 Volný_los 0 Carbol Michal 1 Židek Daniel 2 Vávrová Jana 0 Bocviňok Bohumil 2 Ševčíková Barbora 0
Volný_los 0 Skopalová Marcela 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Židek Daniel 1 Bocviňok Bohumil 1 Volný_los 0
Ševčíková Barbora 1 Volný_los 0 Skopalová Marcela 0 Rumian Libor 2 Koždoň Jan 1 Volný_los 0 Vávrová Jana 1 Volný_los 0 Carbol Michal 1 Volný_los 0 Židek Daniel 0 Faldyna Jan 2 Václavík Ondřej 2 Bocviňok Bohumil 1 Velčovský Tomáš 1 Volný_los 0
Ševčíková Barbora 0 Rumian Libor 2 Koždoň Jan 2 Vávrová Jana 0 Carbol Michal 1 Faldyna Jan 2 Václavík Ondřej 2 Velčovský Tomáš 1
Rumian Libor 2 Koždoň Jan 1 Faldyna Jan 0 Václavík Ondřej 2
Rumian Libor 2 Václavík Ondřej 0
Rumian Libor 1 Koždoň Jan 2
- Koždoň Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koždoň Jan [CZE017883] |
2. | Rumian Libor [CZE038511] |
3. | Václavík Ondřej [CZE062157] |
4. | Bocviňok Bohumil [CZE000362] |
5. | Carbol Michal [CZE063192] |
5. | Faldyna Jan [CZE063725] |
7. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
7. | Židek Daniel [CZE064564] |
9. | Velčovský Tomáš [CZE065374] |
9. | Vávrová Jana [CZE052734] |
9. | Ševčíková Barbora [CZE064802] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koždoň Jan [CZE017883] |
2. | Rumian Libor [CZE038511] |
3. | Václavík Ondřej [CZE062157] |
4. | Bocviňok Bohumil [CZE000362] |
5. | Carbol Michal [CZE063192] |
5. | Faldyna Jan [CZE063725] |
7. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
7. | Židek Daniel [CZE064564] |
9. | Velčovský Tomáš [CZE065374] |
9. | Vávrová Jana [CZE052734] |
9. | Ševčíková Barbora [CZE064802] |
Tento turnaj nemá přihlášky online