Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 21.09.2019 |
Název | dvojice Chlumecka |
Rozhodčí | Komyšák Martin |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Darts centrum Chlumecká, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Kopecký Jakub [CZE055712], Klimáček Michal [CZE042363] | |
Kopecký Jiří [CZE064056], Mukařovský Petr [CZE013266] | |
Krasanovská Žaneta [CZE012884], Marek Jakub [CZE020723] | |
Nerad Lukáš [CZE048096], Komyšáková Iveta [CZE037804] | |
Srazil Jaroslav [CZE060466], Sroka Maxim [CZE062112] | |
Sroka Petr [CZE059258], Srazil Jaroslav [CZE060069] | |
Štěpánek Petr [CZE063644], Martinovský Pavel [CZE063751] | |
Vaculík Ivan [CZE000575], Poc Martin [CZE013506] |
- Štěpánek, Martinovský0
Kopecký, Mukařovský 0 Štěpánek, Martinovský 1
Kopecký, Mukařovský 1 Nerad, Komyšáková 0
Kopecký, Mukařovský 1 Krasanovská, Marek 0 Vaculík, Poc 0 Nerad, Komyšáková 1
Srazil (060466), Sroka 0 Kopecký, Mukařovský 1 Vaculík, Poc 1 Sroka, Srazil (060069) 0
Nerad, Komyšáková 1 Srazil (060466), Sroka 0 Kopecký, Mukařovský 0 Kopecký, Klimáček 1 Štěpánek, Martinovský 1 Vaculík, Poc 0 Krasanovská, Marek 1 Sroka, Srazil (060069) 0
Nerad, Komyšáková 0 Kopecký, Klimáček 1 Štěpánek, Martinovský 1 Krasanovská, Marek 0
Kopecký, Klimáček 1 Štěpánek, Martinovský 0
Kopecký, Klimáček 1 Štěpánek, Martinovský 0
- Kopecký, Klimáček0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kopecký Jakub [CZE055712], Klimáček Michal [CZE042363] |
2. | Štěpánek Petr [CZE063644], Martinovský Pavel [CZE063751] |
3. | Kopecký Jiří [CZE064056], Mukařovský Petr [CZE013266] |
4. | Nerad Lukáš [CZE048096], Komyšáková Iveta [CZE037804] |
5. | Krasanovská Žaneta [CZE012884], Marek Jakub [CZE020723] |
5. | Vaculík Ivan [CZE000575], Poc Martin [CZE013506] |
7. | Srazil Jaroslav [CZE060466], Sroka Maxim [CZE062112] |
7. | Sroka Petr [CZE059258], Srazil Jaroslav [CZE060069] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kopecký Jakub [CZE055712], Klimáček Michal [CZE042363] |
2. | Štěpánek Petr [CZE063644], Martinovský Pavel [CZE063751] |
3. | Kopecký Jiří [CZE064056], Mukařovský Petr [CZE013266] |
4. | Nerad Lukáš [CZE048096], Komyšáková Iveta [CZE037804] |
5. | Krasanovská Žaneta [CZE012884], Marek Jakub [CZE020723] |
5. | Vaculík Ivan [CZE000575], Poc Martin [CZE013506] |
7. | Srazil Jaroslav [CZE060466], Sroka Maxim [CZE062112] |
7. | Sroka Petr [CZE059258], Srazil Jaroslav [CZE060069] |
Tento turnaj nemá přihlášky online