Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 21.09.2019 |
Název | Chodsko |
Rozhodčí | Veselý Milan |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | Reg.Master Plzeňského kraje - DVOJICE |
Místo | Kulturní sál, Klenčí pod Čerchovem |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Jandík Vratislav [CZE055041], Richter Lukáš [CZE064873] | |
Kopča Dušan [CZE003038], Mašina Václav [CZE009030] | |
Kotrc Ladislav [CZE003041], Černý Radek [CZE064853] | |
Mošnička Michael [CZE013253], Mašát Petr [CZE051385] | |
Müller Filip [CZE061664], Vosecký David [CZE059556] | |
Petrželka Miloš [CZE054766], Plašil Radek [CZE002120] | |
Pokorný David [CZE044298], Kantner Josef [CZE003449] | |
Šindelář David [CZE065508], Varga Bedřich [CZE053338] | |
Šindelář Petr [CZE061849], Hojda Petr [CZE054203] | |
Šmrha Jan [CZE000448], Kuneš Karel [CZE004011] | |
Šťastný Karel [CZE040619], Auervek Lukáš [CZE056878] | |
Trůbl Marek [CZE051169], Šidvic Luděk [CZE013989] | |
Varga Jan [CZE062287], Hemissi Sami [WRD064596] | |
Veselý Milan [CZE007110], Strádal Milan [CZE021992] |
- Šmrha, Kuneš0
Jandík, Richter 0 Šmrha, Kuneš 1
Mošnička, Mašát 0 Jandík, Richter 1
Mošnička, Mašát 1 Šťastný, Auervek 0 Jandík, Richter 1 Müller, Vosecký 0
Trůbl, Šidvic 0 Mošnička, Mašát 1 Šindelář, Hojda 0 Jandík, Richter 1
Trůbl, Šidvic 1 Veselý, Strádal 0 Kotrc, Černý 0 Mošnička, Mašát 1 Kopča, Mašina 0 Šindelář, Hojda 1 Šindelář, Varga 0 Jandík, Richter 1
Volný_los 0 Trůbl, Šidvic 1 Kotrc, Černý 1 Petrželka, Plašil 0 Kopča, Mašina 1 Varga, Hemissi 0 Šindelář, Varga 1 Volný_los 0
Pokorný, Kantner 1 Volný_los 0 Jandík, Richter 1 Trůbl, Šidvic 0 Šindelář, Hojda 1 Kotrc, Černý 0 Petrželka, Plašil 0 Šťastný, Auervek 1 Mošnička, Mašát 1 Kopča, Mašina 0 Varga, Hemissi 0 Šmrha, Kuneš 1 Šindelář, Varga 0 Müller, Vosecký 1 Veselý, Strádal 1 Volný_los 0
Pokorný, Kantner 1 Jandík, Richter 0 Šindelář, Hojda 0 Šťastný, Auervek 1 Mošnička, Mašát 0 Šmrha, Kuneš 1 Müller, Vosecký 1 Veselý, Strádal 0
Pokorný, Kantner 1 Šťastný, Auervek 0 Šmrha, Kuneš 1 Müller, Vosecký 0
Pokorný, Kantner 1 Šmrha, Kuneš 0
Pokorný, Kantner 1 Šmrha, Kuneš 0
- Pokorný, Kantner0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pokorný David [CZE044298], Kantner Josef [CZE003449] |
2. | Šmrha Jan [CZE000448], Kuneš Karel [CZE004011] |
3. | Jandík Vratislav [CZE055041], Richter Lukáš [CZE064873] |
4. | Mošnička Michael [CZE013253], Mašát Petr [CZE051385] |
5. | Šťastný Karel [CZE040619], Auervek Lukáš [CZE056878] |
5. | Müller Filip [CZE061664], Vosecký David [CZE059556] |
7. | Trůbl Marek [CZE051169], Šidvic Luděk [CZE013989] |
7. | Šindelář Petr [CZE061849], Hojda Petr [CZE054203] |
9. | Šindelář David [CZE065508], Varga Bedřich [CZE053338] |
9. | Kopča Dušan [CZE003038], Mašina Václav [CZE009030] |
9. | Kotrc Ladislav [CZE003041], Černý Radek [CZE064853] |
9. | Veselý Milan [CZE007110], Strádal Milan [CZE021992] |
13. | Petrželka Miloš [CZE054766], Plašil Radek [CZE002120] |
13. | Varga Jan [CZE062287], Hemissi Sami [WRD064596] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pokorný David [CZE044298], Kantner Josef [CZE003449] |
2. | Šmrha Jan [CZE000448], Kuneš Karel [CZE004011] |
3. | Jandík Vratislav [CZE055041], Richter Lukáš [CZE064873] |
4. | Mošnička Michael [CZE013253], Mašát Petr [CZE051385] |
5. | Šťastný Karel [CZE040619], Auervek Lukáš [CZE056878] |
5. | Müller Filip [CZE061664], Vosecký David [CZE059556] |
7. | Trůbl Marek [CZE051169], Šidvic Luděk [CZE013989] |
7. | Šindelář Petr [CZE061849], Hojda Petr [CZE054203] |
9. | Šindelář David [CZE065508], Varga Bedřich [CZE053338] |
9. | Kopča Dušan [CZE003038], Mašina Václav [CZE009030] |
9. | Kotrc Ladislav [CZE003041], Černý Radek [CZE064853] |
9. | Veselý Milan [CZE007110], Strádal Milan [CZE021992] |
13. | Petrželka Miloš [CZE054766], Plašil Radek [CZE002120] |
13. | Varga Jan [CZE062287], Hemissi Sami [WRD064596] |
Tento turnaj nemá přihlášky online