Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.09.2019 |
Název | Pivnice stodůlky - jednotlivci |
Rozhodčí | Kočí Jakub |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Pivnice Stodůlky, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Cirkovský Jaroslav [CZE021269] | |
Dlouhá Barbora [CZE060521] | |
Dvořák Miloš [CZE000960] | |
Kočí Jakub [CZE045874] | |
Kulhánek Petr [CZE064471] | |
Pánka Vlastimil [CZE001789] | |
Puharič Petr [CZE043225] | |
Řehoř Martin [CZE057724] | |
Sýkorová Petra [CZE002708] | |
Vokřálová Petra [CZE048805] |
- Dvořák Miloš0
Sýkorová Petra 0 Dvořák Miloš 1
Dlouhá Barbora 0 Sýkorová Petra 1
Dlouhá Barbora 1 Pánka Vlastimil 0 Sýkorová Petra 1 Vokřálová Petra 0
Dlouhá Barbora 1 Cirkovský Jaroslav 0 Kulhánek Petr 0 Sýkorová Petra 1
Dlouhá Barbora 1 Řehoř Martin 0 Volný_los 0 Cirkovský Jaroslav 1 Volný_los 0 Kulhánek Petr 1 Sýkorová Petra 1 Kočí Jakub 0
Volný_los 0 Dlouhá Barbora 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Sýkorová Petra 1 Volný_los 0
Dvořák Miloš 1 Volný_los 0 Dlouhá Barbora 0 Kočí Jakub 1 Kulhánek Petr 1 Volný_los 0 Pánka Vlastimil 1 Volný_los 0 Cirkovský Jaroslav 1 Volný_los 0 Vokřálová Petra 1 Volný_los 0 Puharič Petr 1 Sýkorová Petra 0 Řehoř Martin 1 Volný_los 0
Dvořák Miloš 1 Kočí Jakub 0 Kulhánek Petr 0 Pánka Vlastimil 1 Cirkovský Jaroslav 0 Vokřálová Petra 1 Puharič Petr 1 Řehoř Martin 0
Dvořák Miloš 1 Pánka Vlastimil 0 Vokřálová Petra 0 Puharič Petr 1
Dvořák Miloš 0 Puharič Petr 1
Dvořák Miloš 0 Puharič Petr 1
- Puharič Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Puharič Petr [CZE043225] |
2. | Dvořák Miloš [CZE000960] |
3. | Sýkorová Petra [CZE002708] |
4. | Dlouhá Barbora [CZE060521] |
5. | Pánka Vlastimil [CZE001789] |
5. | Vokřálová Petra [CZE048805] |
7. | Cirkovský Jaroslav [CZE021269] |
7. | Kulhánek Petr [CZE064471] |
9. | Kočí Jakub [CZE045874] |
9. | Řehoř Martin [CZE057724] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Puharič Petr [CZE043225] |
2. | Dvořák Miloš [CZE000960] |
3. | Sýkorová Petra [CZE002708] |
4. | Dlouhá Barbora [CZE060521] |
5. | Pánka Vlastimil [CZE001789] |
5. | Vokřálová Petra [CZE048805] |
7. | Cirkovský Jaroslav [CZE021269] |
7. | Kulhánek Petr [CZE064471] |
9. | Kočí Jakub [CZE045874] |
9. | Řehoř Martin [CZE057724] |
Tento turnaj nemá přihlášky online