Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum18.09.2019
NázevPizzerie Honzík Ostrava
RozhodčíMík Jiří
Počet hráčů15
Typ turnajeKlubový Open MSK - jednotlivci
MístoMiapr, Ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adámek Tomáš [CZE033630]
Botoš Marian [CZE064047]
Fiala Bedřich [CZE061216]
Górecki Adam [CZE061215]
Kotál Lukáš [CZE063148]
Kučerová Lenka [CZE062783]
Luptovec Richard [CZE063147]
Mík Jiří [CZE021522]
Mitas Filip [CZE047912]
Pleva Lukáš [CZE043823]
Plevová Jana [CZE050557]
Schneider Petr [CZE006860]
Schrom René [CZE000881]
Stříbný Tomáš [CZE015496]
Tábor Michal [CZE058899]
1Pizzerie Honzík Ostrava
Žádné utkání
2Pizzerie Honzík Ostrava
Žádné utkání
  •  Stříbný Tomáš0
  • Stříbný Tomáš1
    Schrom René0
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Fiala Bedřich0
  •  
  • Pleva Lukáš0
    Stříbný Tomáš1
  •  
  • Górecki Adam0
    Fiala Bedřich1
  •  
  • Kotál Lukáš0
    Pleva Lukáš1
  •  
  • Luptovec Richard0
    Górecki Adam1
  •  
  • Kučerová Lenka0
    Kotál Lukáš1
  •  
  • Pleva Lukáš1
    Plevová Jana0
  •  
  • Botoš Marian0
    Luptovec Richard1
  •  
  • Mitas Filip0
    Górecki Adam1
  •  
  • Volný_los0
    Kučerová Lenka1
  •  
  • Adámek Tomáš0
    Pleva Lukáš1
  •  
  • Botoš Marian1
    Mík Jiří0
  •  
  • Mitas Filip1
    Tábor Michal0
  •  
  • Górecki Adam1
    Volný_los0
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Kučerová Lenka0
  •  
  • Luptovec Richard1
    Adámek Tomáš0
  •  
  • Pleva Lukáš0
    Schrom René1
  •  
  • Botoš Marian0
    Fiala Bedřich1
  •  
  • Plevová Jana1
    Mík Jiří0
  •  
  • Schneider Petr1
    Mitas Filip0
  •  
  • Tábor Michal0
    Kotál Lukáš1
  •  
  • Górecki Adam0
    Stříbný Tomáš1
  •  
  • Luptovec Richard0
    Schrom René1
  •  
  • Fiala Bedřich1
    Plevová Jana0
  •  
  • Schneider Petr1
    Kotál Lukáš0
  •  
  • Stříbný Tomáš0
    Schrom René1
  •  
  • Fiala Bedřich0
    Schneider Petr1
  •  
  • Schrom René0
    Schneider Petr1
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Schneider Petr0
  •  
  •  Stříbný Tomáš0
#Hráč nebo pár
1.Stříbný Tomáš [CZE015496]
2.Schneider Petr [CZE006860]
3.Schrom René [CZE000881]
4.Fiala Bedřich [CZE061216]
5.Pleva Lukáš [CZE043823]
5.Górecki Adam [CZE061215]
7.Kotál Lukáš [CZE063148]
7.Luptovec Richard [CZE063147]
9.Mitas Filip [CZE047912]
9.Botoš Marian [CZE064047]
9.Plevová Jana [CZE050557]
9.Kučerová Lenka [CZE062783]
13.Adámek Tomáš [CZE033630]
13.Mík Jiří [CZE021522]
13.Tábor Michal [CZE058899]
#Hráč nebo pár
1.Stříbný Tomáš [CZE015496]
2.Schneider Petr [CZE006860]
3.Schrom René [CZE000881]
4.Fiala Bedřich [CZE061216]
5.Pleva Lukáš [CZE043823]
5.Górecki Adam [CZE061215]
7.Kotál Lukáš [CZE063148]
7.Luptovec Richard [CZE063147]
9.Mitas Filip [CZE047912]
9.Botoš Marian [CZE064047]
9.Plevová Jana [CZE050557]
9.Kučerová Lenka [CZE062783]
13.Adámek Tomáš [CZE033630]
13.Mík Jiří [CZE021522]
13.Tábor Michal [CZE058899]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz