Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum17.09.2019
NázevČDS Cup knihovna 15.kolo
RozhodčíKrálík Martin
Počet hráčů10
Typ turnajeČDS Cup Olomouc I.
MístoPivnice Knihovna, Olomouc
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benda Lukáš [CZE043587]
Beníček Jakub [CZE024566]
Kohoutek Jiří [CZE041327]
Králík Martin [CZE053579]
Matiáš Jiří [CZE061535]
Skopalík Zbyněk [CZE004213]
Sobotková Eva [CZE035591]
Tomík Marek [CZE060482]
Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
1ČDS Cup knihovna 15.kolo
Žádné utkání
2ČDS Cup knihovna 15.kolo
Žádné utkání
3ČDS Cup knihovna 15.kolo
Žádné utkání
  •  Tomík Marek0
  • Tomík Marek1
    Beníček Jakub0
  •  
  • Vyhlídal Zbyněk0
    Tomík Marek1
  •  
  • Sobotková Eva0
    Vyhlídal Zbyněk1
  •  
  • Tomík Marek1
    Benda Lukáš0
  •  
  • Sobotková Eva1
    Králík Martin0
  •  
  • Matiáš Jiří0
    Tomík Marek1
  •  
  • Kohoutek Jiří0
    Sobotková Eva1
  •  
  • Volný_los0
    Králík Martin1
  •  
  • Volný_los0
    Matiáš Jiří1
  •  
  • Vyhlídalová Müllerová Dana0
    Tomík Marek1
  •  
  • Volný_los0
    Kohoutek Jiří1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Vyhlídalová Müllerová Dana1
    Volný_los0
  •  
  • Beníček Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Kohoutek Jiří0
    Tomík Marek1
  •  
  • Vyhlídal Zbyněk1
    Volný_los0
  •  
  • Matiáš Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Skopalík Zbyněk1
    Volný_los0
  •  
  • Králík Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Benda Lukáš1
    Vyhlídalová Müllerová Dana0
  •  
  • Sobotková Eva1
    Volný_los0
  •  
  • Beníček Jakub1
    Tomík Marek0
  •  
  • Vyhlídal Zbyněk1
    Matiáš Jiří0
  •  
  • Skopalík Zbyněk1
    Králík Martin0
  •  
  • Benda Lukáš1
    Sobotková Eva0
  •  
  • Beníček Jakub1
    Vyhlídal Zbyněk0
  •  
  • Skopalík Zbyněk1
    Benda Lukáš0
  •  
  • Beníček Jakub0
    Skopalík Zbyněk1
  •  
  • Tomík Marek0
    Skopalík Zbyněk1
  •  
  •  Skopalík Zbyněk0
#Hráč nebo pár
1.Skopalík Zbyněk [CZE004213]
2.Tomík Marek [CZE060482]
3.Beníček Jakub [CZE024566]
4.Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
5.Sobotková Eva [CZE035591]
5.Benda Lukáš [CZE043587]
7.Králík Martin [CZE053579]
7.Matiáš Jiří [CZE061535]
9.Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
9.Kohoutek Jiří [CZE041327]
#Hráč nebo pár
1.Skopalík Zbyněk [CZE004213]
2.Tomík Marek [CZE060482]
3.Beníček Jakub [CZE024566]
4.Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
5.Sobotková Eva [CZE035591]
5.Benda Lukáš [CZE043587]
7.Králík Martin [CZE053579]
7.Matiáš Jiří [CZE061535]
9.Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
9.Kohoutek Jiří [CZE041327]


Turnaje


© 2019 Insion.cz