Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum16.09.2019
NázevCross
RozhodčíSkopalová Marcela
Počet hráčů14
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoCross, Frýdek-Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adamčík Petr [CZE038512]
Bocviňok Bohumil [CZE000362]
Carbol Michal [CZE063192]
Dulava Petr [CZE059544]
Foldyna David [CZE063430]
Opěla Robin [CZE057429]
Skopalová Marcela [CZE032715]
Ševčíková Barbora [CZE064802]
Václavík Ondřej [CZE062157]
Vávrová Jana [CZE052734]
Vludarčík Milan [CZE038338]
Vnenk Rostislav [CZE061930]
Zimčík Michal [CZE063190]
Židek Daniel [CZE064564]
1Cross
Žádné utkání
2Cross
Žádné utkání
  •  Skopalová Marcela0
  • Skopalová Marcela2
    Adamčík Petr1
  •  
  • Skopalová Marcela2
    Bocviňok Bohumil1
  •  
  • Opěla Robin1
    Skopalová Marcela2
  •  
  • Bocviňok Bohumil2
    Václavík Ondřej0
  •  
  • Ševčíková Barbora0
    Opěla Robin2
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Bocviňok Bohumil2
  •  
  • Ševčíková Barbora2
    Vávrová Jana1
  •  
  • Foldyna David0
    Opěla Robin2
  •  
  • Vnenk Rostislav2
    Zimčík Michal0
  •  
  • Židek Daniel0
    Bocviňok Bohumil2
  •  
  • Volný_los0
    Ševčíková Barbora1
  •  
  • Carbol Michal0
    Foldyna David2
  •  
  • Vludarčík Milan0
    Vnenk Rostislav2
  •  
  • Židek Daniel1
    Volný_los0
  •  
  • Bocviňok Bohumil1
    Volný_los0
  •  
  • Ševčíková Barbora0
    Dulava Petr2
  •  
  • Zimčík Michal2
    Carbol Michal1
  •  
  • Skopalová Marcela2
    Foldyna David0
  •  
  • Opěla Robin2
    Vludarčík Milan0
  •  
  • Václavík Ondřej2
    Vnenk Rostislav1
  •  
  • Adamčík Petr2
    Židek Daniel0
  •  
  • Vávrová Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Bocviňok Bohumil1
    Dulava Petr2
  •  
  • Zimčík Michal1
    Skopalová Marcela2
  •  
  • Opěla Robin0
    Václavík Ondřej2
  •  
  • Adamčík Petr2
    Vávrová Jana0
  •  
  • Dulava Petr2
    Skopalová Marcela0
  •  
  • Václavík Ondřej1
    Adamčík Petr2
  •  
  • Dulava Petr2
    Adamčík Petr0
  •  
  • Dulava Petr2
    Skopalová Marcela0
  •  
  •  Dulava Petr0
#Hráč nebo pár
1.Dulava Petr [CZE059544]
2.Skopalová Marcela [CZE032715]
3.Adamčík Petr [CZE038512]
4.Bocviňok Bohumil [CZE000362]
5.Opěla Robin [CZE057429]
5.Václavík Ondřej [CZE062157]
7.Ševčíková Barbora [CZE064802]
7.Vnenk Rostislav [CZE061930]
9.Vávrová Jana [CZE052734]
9.Foldyna David [CZE063430]
9.Zimčík Michal [CZE063190]
9.Židek Daniel [CZE064564]
13.Carbol Michal [CZE063192]
13.Vludarčík Milan [CZE038338]
#Hráč nebo pár
1.Dulava Petr [CZE059544]
2.Skopalová Marcela [CZE032715]
3.Adamčík Petr [CZE038512]
4.Bocviňok Bohumil [CZE000362]
5.Opěla Robin [CZE057429]
5.Václavík Ondřej [CZE062157]
7.Ševčíková Barbora [CZE064802]
7.Vnenk Rostislav [CZE061930]
9.Vávrová Jana [CZE052734]
9.Foldyna David [CZE063430]
9.Zimčík Michal [CZE063190]
9.Židek Daniel [CZE064564]
13.Carbol Michal [CZE063192]
13.Vludarčík Milan [CZE038338]


Turnaje


© 2019 Insion.cz