Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 14.09.2019 |
Název | dvojice |
Rozhodčí | Vontor Miroslav |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Open MSK - dvojice |
Místo | restaurace Havránek, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bocko Petr [CZE023664], Urbánek Petr [CZE035690] | |
Čujdík Štefan [CZE000067], Rohoň Róbert [CZE050107] | |
Folta Jiří [CZE016698], Samec Pavel [CZE045327] | |
Górecki Adam [CZE061215], Rohan Martin [CZE028054] | |
Harviš Kamil [CZE024365], Svoboda David [CZE061268] | |
Illek Vladimír [CZE016781], Maršalík Ondřej [CZE054407] | |
Kuboš Petr [CZE060733], Mihula Daniel [CZE011060] | |
Opěla Robin [CZE057429], Flegr Jan [CZE057430] | |
Poloch Martin [CZE056632], Pavlík Radim [CZE000419] | |
Pospiech Marek [CZE051694], Fiala Patrik [CZE061211] | |
Schrom René [CZE000881], Tomáš Marcel [CZE031350] | |
Sobotka Marek [CZE035692], Čeliga Viktor [CZE056635] | |
Stříbný Tomáš [CZE015496], Vontor Miroslav [CZE041834] | |
Surma Stanislav [CZE001546], Dubělčík Lukáš [CZE026414] | |
Trnka Jiří [CZE000142], Milerski Libor [CZE036724] | |
Václavík Ondřej [CZE062157], Skopalová Marcela [CZE032715] |
- Schrom, Tomáš0
Schrom, Tomáš 1 Surma, Dubělčík 0
Schrom, Tomáš 1 Trnka, Milerski 0
Schrom, Tomáš 1 Harviš, Svoboda 0 Trnka, Milerski 1 Folta, Samec 0
Stříbný, Vontor 0 Schrom, Tomáš 1 Illek, Maršalík 0 Trnka, Milerski 1
Opěla, Flegr 0 Stříbný, Vontor 1 Sobotka, Čeliga 0 Schrom, Tomáš 1 Illek, Maršalík 1 Bocko, Urbánek 0 Poloch, Pavlík 0 Trnka, Milerski 1
Opěla, Flegr 1 Pospiech, Fiala 0 Górecki, Rohan 0 Sobotka, Čeliga 1 Illek, Maršalík 1 Kuboš, Mihula 0 Václavík, Skopalová 0 Poloch, Pavlík 1
Trnka, Milerski 1 Opěla, Flegr 0 Surma, Dubělčík 1 Pospiech, Fiala 0 Bocko, Urbánek 1 Górecki, Rohan 0 Sobotka, Čeliga 0 Harviš, Svoboda 1 Schrom, Tomáš 1 Illek, Maršalík 0 Kuboš, Mihula 0 Čujdík, Rohoň 1 Václavík, Skopalová 0 Stříbný, Vontor 1 Folta, Samec 1 Poloch, Pavlík 0
Trnka, Milerski 0 Surma, Dubělčík 1 Bocko, Urbánek 0 Harviš, Svoboda 1 Schrom, Tomáš 0 Čujdík, Rohoň 1 Stříbný, Vontor 0 Folta, Samec 1
Surma, Dubělčík 1 Harviš, Svoboda 0 Čujdík, Rohoň 1 Folta, Samec 0
Surma, Dubělčík 0 Čujdík, Rohoň 1
Schrom, Tomáš 0 Čujdík, Rohoň 1
- Čujdík, Rohoň0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Čujdík Štefan [CZE000067], Rohoň Róbert [CZE050107] |
2. | Schrom René [CZE000881], Tomáš Marcel [CZE031350] |
3. | Surma Stanislav [CZE001546], Dubělčík Lukáš [CZE026414] |
4. | Trnka Jiří [CZE000142], Milerski Libor [CZE036724] |
5. | Harviš Kamil [CZE024365], Svoboda David [CZE061268] |
5. | Folta Jiří [CZE016698], Samec Pavel [CZE045327] |
7. | Stříbný Tomáš [CZE015496], Vontor Miroslav [CZE041834] |
7. | Illek Vladimír [CZE016781], Maršalík Ondřej [CZE054407] |
9. | Poloch Martin [CZE056632], Pavlík Radim [CZE000419] |
9. | Bocko Petr [CZE023664], Urbánek Petr [CZE035690] |
9. | Sobotka Marek [CZE035692], Čeliga Viktor [CZE056635] |
9. | Opěla Robin [CZE057429], Flegr Jan [CZE057430] |
13. | Pospiech Marek [CZE051694], Fiala Patrik [CZE061211] |
13. | Górecki Adam [CZE061215], Rohan Martin [CZE028054] |
13. | Kuboš Petr [CZE060733], Mihula Daniel [CZE011060] |
13. | Václavík Ondřej [CZE062157], Skopalová Marcela [CZE032715] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Čujdík Štefan [CZE000067], Rohoň Róbert [CZE050107] |
2. | Schrom René [CZE000881], Tomáš Marcel [CZE031350] |
3. | Surma Stanislav [CZE001546], Dubělčík Lukáš [CZE026414] |
4. | Trnka Jiří [CZE000142], Milerski Libor [CZE036724] |
5. | Harviš Kamil [CZE024365], Svoboda David [CZE061268] |
5. | Folta Jiří [CZE016698], Samec Pavel [CZE045327] |
7. | Stříbný Tomáš [CZE015496], Vontor Miroslav [CZE041834] |
7. | Illek Vladimír [CZE016781], Maršalík Ondřej [CZE054407] |
9. | Poloch Martin [CZE056632], Pavlík Radim [CZE000419] |
9. | Bocko Petr [CZE023664], Urbánek Petr [CZE035690] |
9. | Sobotka Marek [CZE035692], Čeliga Viktor [CZE056635] |
9. | Opěla Robin [CZE057429], Flegr Jan [CZE057430] |
13. | Pospiech Marek [CZE051694], Fiala Patrik [CZE061211] |
13. | Górecki Adam [CZE061215], Rohan Martin [CZE028054] |
13. | Kuboš Petr [CZE060733], Mihula Daniel [CZE011060] |
13. | Václavík Ondřej [CZE062157], Skopalová Marcela [CZE032715] |
Tento turnaj nemá přihlášky online