Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.09.2019 |
Název | XIX Klipkovaná Hamry |
Rozhodčí | Mičková Monika |
Počet hráčů | 23 |
Typ turnaje | Open Olomoucko dvojice |
Místo | Hamry, Prostějov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Benešová Marika [CZE006162], Černošek Ondřej [CZE042550] | |
Beníček Jakub [CZE024566], Matiáš Jiří [CZE061535] | |
Hacura Pavel [CZE046393], Naniaš Patrik [CZE062299] | |
Horna Karel [CZE022626], Kocmanová Lucie [CZE037710] | |
Jakel Tomáš [CZE026681], Chromec Jakub [CZE031305] | |
Kopačka Vítek [CZE042695], Navrátil Jaroslav [CZE021170] | |
Lihotský Marek [CZE034370], Malíšek Jiří [CZE027350] | |
Mička Tomáš [CZE019336], Sadílek Jakub [CZE038416] | |
Mičková Monika [CZE022874], Hrubá Kateřina [CZE000063] | |
Mlčoch Jiří [CZE023661], Miler Michal [CZE047173] | |
Moučka Jiří [CZE024348], Vémola Jiří [CZE000819] | |
Novák Jan [CZE031915], Richter Jan [CZE055501] | |
Paděra Pavel [CZE018870], Vymlátil Robert [CZE037711] | |
Řeháková Renáta [CZE053323], Řehák Jiří [CZE045277] | |
Sedláček Jaromír [CZE000129], Šmudlová Romana [CZE014036] | |
Staněk Michal [CZE019059], Šejnohová Ivona [CZE023536] | |
Stodola Petr [CZE001079], XXXHrdina Jiří [HOST_5] | |
Šmudla Roman [CZE001041], Zapletalová Veronika [CZE047143] | |
Tůmová Nikol [CZE052017], Malíšková Veronika [CZE028897] | |
Tůmová Petra [CZE034926], Janota Petr [CZE051832] | |
Vémola Dominik [CZE048666], Hruban Radek [CZE000353] | |
Vémola Roman [CZE028243], Kvapilová Markéta [CZE056300] | |
Vyhlídal Zbyněk [CZE038994], Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Moučka Jiří [CZE024348], Vémola Jiří [CZE000819] |
2. | Benešová Marika [CZE006162], Černošek Ondřej [CZE042550] |
3. | Řeháková Renáta [CZE053323], Řehák Jiří [CZE045277] |
4. | Lihotský Marek [CZE034370], Malíšek Jiří [CZE027350] |
5. | Paděra Pavel [CZE018870], Vymlátil Robert [CZE037711] |
6. | Vyhlídal Zbyněk [CZE038994], Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] |
7. | Jakel Tomáš [CZE026681], Chromec Jakub [CZE031305] |
8. | Beníček Jakub [CZE024566], Matiáš Jiří [CZE061535] |
9. | Mičková Monika [CZE022874], Hrubá Kateřina [CZE000063] |
10. | Vémola Roman [CZE028243], Kvapilová Markéta [CZE056300] |
11. | Kopačka Vítek [CZE042695], Navrátil Jaroslav [CZE021170] |
12. | Sedláček Jaromír [CZE000129], Šmudlová Romana [CZE014036] |
13. | Mlčoch Jiří [CZE023661], Miler Michal [CZE047173] |
14. | Hacura Pavel [CZE046393], Naniaš Patrik [CZE062299] |
15. | Staněk Michal [CZE019059], Šejnohová Ivona [CZE023536] |
16. | Vémola Dominik [CZE048666], Hruban Radek [CZE000353] |
17. | Mička Tomáš [CZE019336], Sadílek Jakub [CZE038416] |
18. | Tůmová Petra [CZE034926], Janota Petr [CZE051832] |
19. | Šmudla Roman [CZE001041], Zapletalová Veronika [CZE047143] |
20. | Stodola Petr [CZE001079], XXXHrdina Jiří [HOST_5] |
21. | Tůmová Nikol [CZE052017], Malíšková Veronika [CZE028897] |
22. | Novák Jan [CZE031915], Richter Jan [CZE055501] |
23. | Horna Karel [CZE022626], Kocmanová Lucie [CZE037710] |
Tento turnaj nemá přihlášky online