Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum07.09.2019
Názevdouble´s jednotlivci
RozhodčíGrätzová Monika
Počet hráčů20
Typ turnajeStČ pohár základní
MístoDoubles, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Borovička Jan [CZE059538]
Cirkovský Jaroslav [CZE021269]
Dlouhá Barbora [CZE060521]
Dostál Radim [CZE060679]
Florián Petr [CZE039531]
Grätzová Monika [CZE061704]
Hanzl Lukáš [CZE000662]
Hederer Filip [CZE010646]
Hochmuth Jan [CZE049346]
Littman Petr [CZE006324]
Littmanová Erika [CZE054343]
Michálková Michaela [CZE052185]
Pírek Tomáš [CZE040947]
Pittermann Jáchym [CZE060315]
Roubalová Lucie [CZE033944]
Roubíková Anna [CZE062850]
Suchánková Jana [CZE007431]
Švorcová Zuzana [CZE062930]
Vach Josef [CZE001834]
Vokřálová Petra [CZE048805]
1double´s jednotlivci
Žádné utkání
2double´s jednotlivci
Žádné utkání
3double´s jednotlivci
Žádné utkání
4double´s jednotlivci
Žádné utkání
5double´s jednotlivci
Žádné utkání
6double´s jednotlivci
Žádné utkání
  •  Hanzl Lukáš0
  • Hanzl Lukáš1
    Cirkovský Jaroslav0
  •  
  • Suchánková Jana0
    Hanzl Lukáš1
  •  
  • Roubíková Anna0
    Suchánková Jana1
  •  
  • Hanzl Lukáš1
    Švorcová Zuzana0
  •  
  • Pírek Tomáš0
    Roubíková Anna1
  •  
  • Hochmuth Jan0
    Hanzl Lukáš1
  •  
  • Pírek Tomáš1
    Littman Petr0
  •  
  • Pittermann Jáchym0
    Roubíková Anna1
  •  
  • Hochmuth Jan1
    Roubalová Lucie0
  •  
  • Hanzl Lukáš1
    Vokřálová Petra0
  •  
  • Pírek Tomáš1
    Hederer Filip0
  •  
  • Borovička Jan0
    Pittermann Jáchym1
  •  
  • Hochmuth Jan1
    Michálková Michaela0
  •  
  • Florián Petr0
    Hanzl Lukáš1
  •  
  • Pírek Tomáš1
    Dlouhá Barbora0
  •  
  • Volný_los0
    Hederer Filip1
  •  
  • Volný_los0
    Borovička Jan1
  •  
  • Dostál Radim0
    Pittermann Jáchym1
  •  
  • Hochmuth Jan1
    Littmanová Erika0
  •  
  • Volný_los0
    Michálková Michaela1
  •  
  • Volný_los0
    Florián Petr1
  •  
  • Grätzová Monika0
    Hanzl Lukáš1
  •  
  • Volný_los0
    Pírek Tomáš1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Dostál Radim1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Hochmuth Jan1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Grätzová Monika1
    Volný_los0
  •  
  • Cirkovský Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Pírek Tomáš0
    Hanzl Lukáš1
  •  
  • Roubíková Anna1
    Volný_los0
  •  
  • Florián Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Michálková Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Littman Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Švorcová Zuzana1
    Dostál Radim0
  •  
  • Littmanová Erika1
    Volný_los0
  •  
  • Pittermann Jáchym1
    Volný_los0
  •  
  • Hochmuth Jan0
    Vach Josef1
  •  
  • Vokřálová Petra1
    Volný_los0
  •  
  • Borovička Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Suchánková Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Hederer Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Roubalová Lucie1
    Grätzová Monika0
  •  
  • Dlouhá Barbora1
    Volný_los0
  •  
  • Cirkovský Jaroslav1
    Hanzl Lukáš0
  •  
  • Roubíková Anna1
    Florián Petr0
  •  
  • Michálková Michaela0
    Littman Petr1
  •  
  • Švorcová Zuzana1
    Littmanová Erika0
  •  
  • Pittermann Jáchym0
    Vach Josef1
  •  
  • Vokřálová Petra1
    Borovička Jan0
  •  
  • Suchánková Jana1
    Hederer Filip0
  •  
  • Roubalová Lucie1
    Dlouhá Barbora0
  •  
  • Cirkovský Jaroslav1
    Roubíková Anna0
  •  
  • Littman Petr0
    Švorcová Zuzana1
  •  
  • Vach Josef1
    Vokřálová Petra0
  •  
  • Suchánková Jana1
    Roubalová Lucie0
  •  
  • Cirkovský Jaroslav1
    Švorcová Zuzana0
  •  
  • Vach Josef1
    Suchánková Jana0
  •  
  • Cirkovský Jaroslav0
    Vach Josef1
  •  
  • Hanzl Lukáš0
    Vach Josef1
  •  
  •  Vach Josef0
#Hráč nebo pár
1.Vach Josef [CZE001834]
2.Hanzl Lukáš [CZE000662]
3.Cirkovský Jaroslav [CZE021269]
4.Suchánková Jana [CZE007431]
5.Roubíková Anna [CZE062850]
5.Švorcová Zuzana [CZE062930]
7.Pírek Tomáš [CZE040947]
7.Hochmuth Jan [CZE049346]
9.Vokřálová Petra [CZE048805]
9.Roubalová Lucie [CZE033944]
9.Pittermann Jáchym [CZE060315]
9.Littman Petr [CZE006324]
13.Florián Petr [CZE039531]
13.Michálková Michaela [CZE052185]
13.Borovička Jan [CZE059538]
13.Hederer Filip [CZE010646]
17.Grätzová Monika [CZE061704]
17.Littmanová Erika [CZE054343]
17.Dostál Radim [CZE060679]
17.Dlouhá Barbora [CZE060521]
#Hráč nebo pár
1.Vach Josef [CZE001834]
2.Hanzl Lukáš [CZE000662]
3.Cirkovský Jaroslav [CZE021269]
4.Suchánková Jana [CZE007431]
5.Roubíková Anna [CZE062850]
5.Švorcová Zuzana [CZE062930]
7.Pírek Tomáš [CZE040947]
7.Hochmuth Jan [CZE049346]
9.Vokřálová Petra [CZE048805]
9.Roubalová Lucie [CZE033944]
9.Pittermann Jáchym [CZE060315]
9.Littman Petr [CZE006324]
13.Florián Petr [CZE039531]
13.Michálková Michaela [CZE052185]
13.Borovička Jan [CZE059538]
13.Hederer Filip [CZE010646]
17.Grätzová Monika [CZE061704]
17.Littmanová Erika [CZE054343]
17.Dostál Radim [CZE060679]
17.Dlouhá Barbora [CZE060521]


Turnaje


© 2019 Insion.cz