Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum06.09.2019
NázevJackpotCup U Péci
RozhodčíSrnová Barbora
Počet hráčů16
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoRestaurace U Péci, Kokonín
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bukáček Petr [CZE054031]
Hencl Miroslav [CZE024173]
Hladík Rostislav [CZE044759]
Host muž I [HOST_5]
Kovář Jiří [CZE056265]
Sekereš Pavel [CZE017420]
Schwarz Jiří [CZE048359]
Srna Petr [CZE048360]
Srna Petr [CZE048361]
Srnová Barbora [CZE048463]
Stehlík Libor [CZE051957]
Šantín Stanislav [CZE001811]
Tichánek Jiří [HOST_75]
Tomek Pavel [CZE017315]
Valkoun Tomáš [CZE045407]
Zárybnický Michal [CZE028829]
1JackpotCup U Péci
Žádné utkání
2JackpotCup U Péci
Žádné utkání
3JackpotCup U Péci
Žádné utkání
4JackpotCup U Péci
Žádné utkání
  •  Sekereš Pavel0
  • Srna Petr (048360)1
    Sekereš Pavel2
  •  
  • Srna Petr (048360)2
    Zárybnický Michal1
  •  
  • Srna Petr (048360)2
    Hladík Rostislav1
  •  
  • Stehlík Libor0
    Zárybnický Michal2
  •  
  • Srna Petr (048360)2
    Valkoun Tomáš1
  •  
  • Stehlík Libor1
    Srna Petr (048361)0
  •  
  • Srna Petr (048360)2
    Tichánek Jiří0
  •  
  • Valkoun Tomáš2
    Schwarz Jiří1
  •  
  • Srnová Barbora0
    Stehlík Libor2
  •  
  • Tomek Pavel1
    Srna Petr (048361)2
  •  
  • Srna Petr (048360)2
    Bukáček Petr0
  •  
  • Kovář Jiří1
    Valkoun Tomáš2
  •  
  • Srnová Barbora2
    Hencl Miroslav1
  •  
  • Tomek Pavel2
    Host muž I0
  •  
  • Srna Petr (048360)0
    Sekereš Pavel1
  •  
  • Srna Petr (048361)1
    Bukáček Petr0
  •  
  • Stehlík Libor1
    Kovář Jiří0
  •  
  • Valkoun Tomáš0
    Hladík Rostislav1
  •  
  • Schwarz Jiří1
    Srnová Barbora0
  •  
  • Hencl Miroslav0
    Zárybnický Michal2
  •  
  • Tomek Pavel0
    Šantín Stanislav2
  •  
  • Tichánek Jiří1
    Host muž I0
  •  
  • Sekereš Pavel1
    Srna Petr (048361)0
  •  
  • Stehlík Libor0
    Hladík Rostislav1
  •  
  • Schwarz Jiří0
    Zárybnický Michal1
  •  
  • Šantín Stanislav2
    Tichánek Jiří0
  •  
  • Sekereš Pavel2
    Hladík Rostislav1
  •  
  • Zárybnický Michal0
    Šantín Stanislav2
  •  
  • Sekereš Pavel0
    Šantín Stanislav2
  •  
  • Sekereš Pavel1
    Šantín Stanislav2
  •  
  •  Šantín Stanislav0
#Hráč nebo pár
1.Šantín Stanislav [CZE001811]
2.Sekereš Pavel [CZE017420]
3.Srna Petr [CZE048360]
4.Zárybnický Michal [CZE028829]
5.Hladík Rostislav [CZE044759]
5.Stehlík Libor [CZE051957]
7.Valkoun Tomáš [CZE045407]
7.Srna Petr [CZE048361]
9.Tomek Pavel [CZE017315]
9.Srnová Barbora [CZE048463]
9.Schwarz Jiří [CZE048359]
9.Tichánek Jiří [HOST_75]
13.Bukáček Petr [CZE054031]
13.Kovář Jiří [CZE056265]
13.Hencl Miroslav [CZE024173]
13.Host muž I [HOST_5]
#Hráč nebo pár
1.Šantín Stanislav [CZE001811]
2.Sekereš Pavel [CZE017420]
3.Srna Petr [CZE048360]
4.Zárybnický Michal [CZE028829]
5.Hladík Rostislav [CZE044759]
5.Stehlík Libor [CZE051957]
7.Valkoun Tomáš [CZE045407]
7.Srna Petr [CZE048361]
9.Tomek Pavel [CZE017315]
9.Srnová Barbora [CZE048463]
9.Schwarz Jiří [CZE048359]
9.Tichánek Jiří [HOST_75]
13.Bukáček Petr [CZE054031]
13.Kovář Jiří [CZE056265]
13.Hencl Miroslav [CZE024173]
13.Host muž I [HOST_5]


Turnaje


© 2019 Insion.cz