Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 05.09.2019 |
Název | Skalka cup |
Rozhodčí | Bedlivý Pavel |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Open KHK-S jednotlivci |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Kejzlar Pavel [CZE045021] | |
Korda Milan [CZE041275] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Petrus Karel [CZE038853] | |
Rakus Lukáš [CZE050674] | |
Szelke Nikola [CZE058238] | |
Szelke Oskar [CZE056513] | |
Tišler Matěj [CZE054746] | |
Velcová Martina [CZE061376] |
- Tišler Matěj0
Tišler Matěj 1 Korda Milan 0
Bedlivý Pavel 0 Tišler Matěj 1
Rakus Lukáš 0 Bedlivý Pavel 1 Tišler Matěj 1 Szelke Oskar 0
Rakus Lukáš 1 Kordová Romana 0 Kejzlar Pavel 0 Tišler Matěj 1
Rakus Lukáš 1 Velcová Martina 0 Volný_los 0 Kordová Romana 1 Szelke Nikola 0 Kejzlar Pavel 1 Tišler Matěj 1 Goldmannová Anna 0
Volný_los 0 Rakus Lukáš 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Szelke Nikola 1 Tišler Matěj 1 Volný_los 0
Goldmannová Anna 1 Volný_los 0 Bedlivý Pavel 1 Rakus Lukáš 0 Kejzlar Pavel 1 Volný_los 0 Petrus Karel 1 Volný_los 0 Szelke Oskar 1 Volný_los 0 Kordová Romana 1 Szelke Nikola 0 Korda Milan 1 Tišler Matěj 0 Velcová Martina 1 Volný_los 0
Goldmannová Anna 0 Bedlivý Pavel 1 Kejzlar Pavel 0 Petrus Karel 1 Szelke Oskar 1 Kordová Romana 0 Korda Milan 1 Velcová Martina 0
Bedlivý Pavel 0 Petrus Karel 1 Szelke Oskar 0 Korda Milan 1
Petrus Karel 1 Korda Milan 0
Petrus Karel 0 Tišler Matěj 1
- Tišler Matěj0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tišler Matěj [CZE054746] |
2. | Petrus Karel [CZE038853] |
3. | Korda Milan [CZE041275] |
4. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
5. | Rakus Lukáš [CZE050674] |
5. | Szelke Oskar [CZE056513] |
7. | Kordová Romana [CZE051260] |
7. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
9. | Szelke Nikola [CZE058238] |
9. | Velcová Martina [CZE061376] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tišler Matěj [CZE054746] |
2. | Petrus Karel [CZE038853] |
3. | Korda Milan [CZE041275] |
4. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
5. | Rakus Lukáš [CZE050674] |
5. | Szelke Oskar [CZE056513] |
7. | Kordová Romana [CZE051260] |
7. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
9. | Szelke Nikola [CZE058238] |
9. | Velcová Martina [CZE061376] |
Tento turnaj nemá přihlášky online