Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.09.2022 |
Název | jednotlivci |
Rozhodčí | Šulc Petr |
Počet hráčů | 19 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Klub Ajeto, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balog Petr [CZE045250] | |
Dudek Pavel [CZE069708] | |
Gaertner Robert [WRD073812] | |
Hübner David [CZE020124] | |
Jirkalová Milena [CZE000958] | |
Kapušciňski Marcin [WRD073810] | |
Kuneš Filip [CZE069353] | |
Ondráček Vladimír [CZE068728] | |
Pejša Jan [CZE070637] | |
Píša Martin [CZE072854] | |
Pulgret Michal [CZE072855] | |
Siodla Tomasz [WRD073811] | |
Solařík David [CZE000634] | |
Svoboda Jan [CZE064927] | |
Taninec Vasyl [WRD023279] | |
Teichnerová Kateřina [CZE045221] | |
Vlachopulosová Daniela [CZE032509] | |
Wendeling Jakub [CZE072935] | |
Wendeling Kateřina [CZE072972] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6jednotlivci--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Siodla Tomasz0
Siodla Tomasz 1 Kapušciňski Marcin 0
Kuneš Filip 0 Siodla Tomasz 1
Kuneš Filip 1 Taninec Vasyl 0 Siodla Tomasz 1 Wendeling Jakub 0
Kuneš Filip 1 Vlachopulosová Daniela 0 Solařík David 0 Siodla Tomasz 1
Teichnerová Kateřina 0 Kuneš Filip 1 Vlachopulosová Daniela 1 Píša Martin 0 Solařík David 1 Dudek Pavel 0 Gaertner Robert 0 Siodla Tomasz 1
Teichnerová Kateřina 1 Wendeling Kateřina 0 Pejša Jan 0 Vlachopulosová Daniela 1 Solařík David 1 Balog Petr 0 Ondráček Vladimír 0 Gaertner Robert 1
Pulgret Michal 0 Teichnerová Kateřina 1 Volný_los 0 Wendeling Kateřina 1 Volný_los 0 Pejša Jan 1 Volný_los 0 Vlachopulosová Daniela 1 Solařík David 1 Hübner David 0 Volný_los 0 Balog Petr 1 Volný_los 0 Ondráček Vladimír 1 Gaertner Robert 1 Jirkalová Milena 0
Volný_los 0 Pulgret Michal 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Solařík David 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Gaertner Robert 1 Volný_los 0
Jirkalová Milena 1 Volný_los 0 Píša Martin 1 Pulgret Michal 0 Wendeling Jakub 1 Volný_los 0 Ondráček Vladimír 1 Volný_los 0 Balog Petr 1 Volný_los 0 Kuneš Filip 1 Volný_los 0 Hübner David 1 Volný_los 0 Kapušciňski Marcin 1 Volný_los 0 Vlachopulosová Daniela 1 Volný_los 0 Solařík David 0 Svoboda Jan 1 Siodla Tomasz 1 Volný_los 0 Pejša Jan 1 Volný_los 0 Dudek Pavel 1 Volný_los 0 Wendeling Kateřina 1 Volný_los 0 Gaertner Robert 0 Taninec Vasyl 1 Teichnerová Kateřina 1 Volný_los 0
Jirkalová Milena 0 Píša Martin 1 Wendeling Jakub 1 Ondráček Vladimír 0 Balog Petr 0 Kuneš Filip 1 Hübner David 0 Kapušciňski Marcin 1 Vlachopulosová Daniela 0 Svoboda Jan 1 Siodla Tomasz 1 Pejša Jan 0 Dudek Pavel 1 Wendeling Kateřina 0 Taninec Vasyl 1 Teichnerová Kateřina 0
Píša Martin 0 Wendeling Jakub 1 Kuneš Filip 0 Kapušciňski Marcin 1 Svoboda Jan 1 Siodla Tomasz 0 Dudek Pavel 0 Taninec Vasyl 1
Wendeling Jakub 0 Kapušciňski Marcin 1 Svoboda Jan 1 Taninec Vasyl 0
Kapušciňski Marcin 0 Svoboda Jan 1
Svoboda Jan 0 Siodla Tomasz 1
Svoboda Jan 0 Siodla Tomasz 1
- Siodla Tomasz0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Siodla Tomasz [WRD073811] |
2. | Svoboda Jan [CZE064927] |
3. | Kapušciňski Marcin [WRD073810] |
4. | Kuneš Filip [CZE069353] |
5. | Taninec Vasyl [WRD023279] |
5. | Wendeling Jakub [CZE072935] |
7. | Vlachopulosová Daniela [CZE032509] |
7. | Solařík David [CZE000634] |
9. | Gaertner Robert [WRD073812] |
9. | Dudek Pavel [CZE069708] |
9. | Píša Martin [CZE072854] |
9. | Teichnerová Kateřina [CZE045221] |
13. | Wendeling Kateřina [CZE072972] |
13. | Pejša Jan [CZE070637] |
13. | Balog Petr [CZE045250] |
13. | Ondráček Vladimír [CZE068728] |
17. | Pulgret Michal [CZE072855] |
17. | Jirkalová Milena [CZE000958] |
17. | Hübner David [CZE020124] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Siodla Tomasz [WRD073811] |
2. | Svoboda Jan [CZE064927] |
3. | Kapušciňski Marcin [WRD073810] |
4. | Kuneš Filip [CZE069353] |
5. | Taninec Vasyl [WRD023279] |
5. | Wendeling Jakub [CZE072935] |
7. | Vlachopulosová Daniela [CZE032509] |
7. | Solařík David [CZE000634] |
9. | Gaertner Robert [WRD073812] |
9. | Dudek Pavel [CZE069708] |
9. | Píša Martin [CZE072854] |
9. | Teichnerová Kateřina [CZE045221] |
13. | Wendeling Kateřina [CZE072972] |
13. | Pejša Jan [CZE070637] |
13. | Balog Petr [CZE045250] |
13. | Ondráček Vladimír [CZE068728] |
17. | Pulgret Michal [CZE072855] |
17. | Jirkalová Milena [CZE000958] |
17. | Hübner David [CZE020124] |
Tento turnaj nemá přihlášky online