Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.08.2019 |
Název | JC - u Bakaláře |
Rozhodčí | Reczai Miroslav |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Adámek Lukáš [CZE031071] | |
Adámková Veronika [CZE065211] | |
Čermáková Iva [CZE056121] | |
Friedrich Tomáš [CZE059923] | |
Havlíček David [CZE059924] | |
Hladík Rostislav [CZE044759] | |
Mlynek Jiří [CZE045608] | |
Nový Petr [CZE032183] | |
Stehlík Libor [CZE047710] | |
Zárybnický Michal [CZE028829] |
- Adámek Lukáš0
Hladík Rostislav 1 Adámek Lukáš 2
Hladík Rostislav 2 Stehlík Libor 1
Nový Petr 1 Hladík Rostislav 2 Stehlík Libor 2 Mlynek Jiří 1
Nový Petr 2 Friedrich Tomáš 1 Čermáková Iva 0 Stehlík Libor 2
Havlíček David 0 Nový Petr 2 Volný_los 0 Friedrich Tomáš 1 Čermáková Iva 2 0 Adámková Veronika 0 Stehlík Libor 2
Volný_los 0 Havlíček David 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Čermáková Iva 1 Adámková Veronika 1 Volný_los 0
Stehlík Libor 1 Volný_los 0 Hladík Rostislav 2 Havlíček David 0 Adámek Lukáš 1 Volný_los 0 1 Volný_los 0 Friedrich Tomáš 1 Volný_los 0 Čermáková Iva 0 Mlynek Jiří 2 Nový Petr 2 Adámková Veronika 0 Zárybnický Michal 1 Volný_los 0
Stehlík Libor 1 Hladík Rostislav 2 Adámek Lukáš 2 0 Friedrich Tomáš 0 Mlynek Jiří 2 Nový Petr 0 Zárybnický Michal 2
Hladík Rostislav 0 Adámek Lukáš 2 Mlynek Jiří 0 Zárybnický Michal 2
Adámek Lukáš 0 Zárybnický Michal 2
Adámek Lukáš 0 Zárybnický Michal 2
- Zárybnický Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Zárybnický Michal [CZE028829] |
2. | Adámek Lukáš [CZE031071] |
3. | Hladík Rostislav [CZE044759] |
4. | Stehlík Libor [CZE047710] |
5. | Nový Petr [CZE032183] |
5. | Mlynek Jiří [CZE045608] |
7. | Friedrich Tomáš [CZE059923] |
7. | Čermáková Iva [CZE056121] |
9. | Adámková Veronika [CZE065211] |
9. | [] |
9. | Havlíček David [CZE059924] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Zárybnický Michal [CZE028829] |
2. | Adámek Lukáš [CZE031071] |
3. | Hladík Rostislav [CZE044759] |
4. | Stehlík Libor [CZE047710] |
5. | Nový Petr [CZE032183] |
5. | Mlynek Jiří [CZE045608] |
7. | Friedrich Tomáš [CZE059923] |
7. | Čermáková Iva [CZE056121] |
9. | Adámková Veronika [CZE065211] |
9. | [] |
9. | Havlíček David [CZE059924] |
Tento turnaj nemá přihlášky online