Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 05.08.2022 |
Název | jednotlivci |
Rozhodčí | Šulc Petr |
Počet hráčů | 22 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Klub Ajeto, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balog Petr [CZE045250] | |
Benko Zdeněk [CZE023603] | |
Dvořáková Šárka [CZE057990] | |
Faltejsek Libor [CZE001288] | |
Faltejsek Tomáš [CZE056252] | |
Hübner David [CZE020124] | |
Jirkalová Milena [CZE000958] | |
Krejzlík Dalibor [CZE022182] | |
Kuneš Filip [CZE069353] | |
Meteláková Simona [CZE072420] | |
Nebes Libor [CZE070247] | |
Ondrejka Tomáš [CZE028062] | |
Růžička Michal [CZE067209] | |
Skálová Markéta [CZE063239] | |
Solařík David [CZE000634] | |
Šíma Jiří [CZE061345] | |
Špaček Ladislav [CZE064544] | |
Teichnerová Kateřina [CZE045221] | |
Vadocky Daniel [WRD071252] | |
Večerník Stanislav [CZE023200] | |
Viščak Marek [CZE006381] | |
Vlachopulosová Daniela [CZE032509] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5jednotlivci--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Kuneš Filip0
Kuneš Filip 1 Benko Zdeněk 0
Faltejsek Libor 0 Kuneš Filip 1
Faltejsek Libor 1 Šíma Jiří 0 Ondrejka Tomáš 0 Kuneš Filip 1
Hübner David 0 Faltejsek Libor 1 Ondrejka Tomáš 1 Krejzlík Dalibor 0
Hübner David 1 Růžička Michal 0 Špaček Ladislav 0 Faltejsek Libor 1 Ondrejka Tomáš 1 Viščak Marek 0 Krejzlík Dalibor 1 Solařík David 0
Hübner David 1 Vadocky Daniel 0 Špaček Ladislav 1 Balog Petr 0 Ondrejka Tomáš 1 Nebes Libor 0 Krejzlík Dalibor 1 Faltejsek Tomáš 0
Hübner David 1 Skálová Markéta 0 Volný_los 0 Vadocky Daniel 1 Špaček Ladislav 1 Meteláková Simona 0 Balog Petr 1 Jirkalová Milena 0 Ondrejka Tomáš 1 Vlachopulosová Daniela 0 Nebes Libor 1 Dvořáková Šárka 0 Volný_los 0 Krejzlík Dalibor 1 Faltejsek Tomáš 1 Teichnerová Kateřina 0
Volný_los 0 Hübner David 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Špaček Ladislav 1 Balog Petr 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Ondrejka Tomáš 1 Nebes Libor 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Faltejsek Tomáš 1 Volný_los 0
Teichnerová Kateřina 1 Volný_los 0 Hübner David 0 Faltejsek Libor 1 Kuneš Filip 1 Volný_los 0 Krejzlík Dalibor 1 Volný_los 0 Dvořáková Šárka 1 Volný_los 0 Špaček Ladislav 0 Růžička Michal 1 Večerník Stanislav 1 Balog Petr 0 Vlachopulosová Daniela 1 Volný_los 0 Jirkalová Milena 1 Volný_los 0 Ondrejka Tomáš 0 Benko Zdeněk 1 Solařík David 1 Nebes Libor 0 Meteláková Simona 1 Volný_los 0 Viščak Marek 1 Volný_los 0 Vadocky Daniel 1 Volný_los 0 Šíma Jiří 1 Faltejsek Tomáš 0 Skálová Markéta 1 Volný_los 0
Teichnerová Kateřina 0 Faltejsek Libor 1 Kuneš Filip 1 Krejzlík Dalibor 0 Dvořáková Šárka 0 Růžička Michal 1 Večerník Stanislav 1 Vlachopulosová Daniela 0 Jirkalová Milena 0 Benko Zdeněk 1 Solařík David 1 Meteláková Simona 0 Viščak Marek 1 Vadocky Daniel 0 Šíma Jiří 1 Skálová Markéta 0
Faltejsek Libor 0 Kuneš Filip 1 Růžička Michal 0 Večerník Stanislav 1 Benko Zdeněk 1 Solařík David 0 Viščak Marek 0 Šíma Jiří 1
Kuneš Filip 0 Večerník Stanislav 1 Benko Zdeněk 1 Šíma Jiří 0
Večerník Stanislav 1 Benko Zdeněk 0
Večerník Stanislav 0 Kuneš Filip 1
Večerník Stanislav 0 Kuneš Filip 1
- Kuneš Filip0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kuneš Filip [CZE069353] |
2. | Večerník Stanislav [CZE023200] |
3. | Benko Zdeněk [CZE023603] |
4. | Faltejsek Libor [CZE001288] |
5. | Šíma Jiří [CZE061345] |
5. | Ondrejka Tomáš [CZE028062] |
7. | Hübner David [CZE020124] |
7. | Krejzlík Dalibor [CZE022182] |
9. | Solařík David [CZE000634] |
9. | Viščak Marek [CZE006381] |
9. | Špaček Ladislav [CZE064544] |
9. | Růžička Michal [CZE067209] |
13. | Faltejsek Tomáš [CZE056252] |
13. | Nebes Libor [CZE070247] |
13. | Balog Petr [CZE045250] |
13. | Vadocky Daniel [WRD071252] |
17. | Teichnerová Kateřina [CZE045221] |
17. | Dvořáková Šárka [CZE057990] |
17. | Vlachopulosová Daniela [CZE032509] |
17. | Jirkalová Milena [CZE000958] |
17. | Meteláková Simona [CZE072420] |
17. | Skálová Markéta [CZE063239] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kuneš Filip [CZE069353] |
2. | Večerník Stanislav [CZE023200] |
3. | Benko Zdeněk [CZE023603] |
4. | Faltejsek Libor [CZE001288] |
5. | Šíma Jiří [CZE061345] |
5. | Ondrejka Tomáš [CZE028062] |
7. | Hübner David [CZE020124] |
7. | Krejzlík Dalibor [CZE022182] |
9. | Solařík David [CZE000634] |
9. | Viščak Marek [CZE006381] |
9. | Špaček Ladislav [CZE064544] |
9. | Růžička Michal [CZE067209] |
13. | Faltejsek Tomáš [CZE056252] |
13. | Nebes Libor [CZE070247] |
13. | Balog Petr [CZE045250] |
13. | Vadocky Daniel [WRD071252] |
17. | Teichnerová Kateřina [CZE045221] |
17. | Dvořáková Šárka [CZE057990] |
17. | Vlachopulosová Daniela [CZE032509] |
17. | Jirkalová Milena [CZE000958] |
17. | Meteláková Simona [CZE072420] |
17. | Skálová Markéta [CZE063239] |
Tento turnaj nemá přihlášky online