Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.08.2019 |
Název | Sportbar Beruška |
Rozhodčí | Blahník Pavel |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Sportbar Beruška, Praha - Háje |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Andrés David [CZE064739] | |
Batcheva Mariana [CZE064895] | |
Blahník Pavel [CZE006374] | |
Oliva Oldřich [CZE064894] | |
Růžička Richard [CZE064601] | |
Řezníček Miroslav [CZE057522] | |
Štěpánek Luboš [CZE056855] | |
Vlček Daniel [CZE060678] | |
Vlček Jiří [CZE004650] | |
Zimmermann Jakub [CZE054015] |
- Růžička Richard0
Štěpánek Luboš 0 Růžička Richard 1
Vlček Daniel 0 Štěpánek Luboš 1
Vlček Daniel 1 Andrés David 0 Štěpánek Luboš 2 Batcheva Mariana 0
Oliva Oldřich 0 Vlček Daniel 2 Vlček Jiří 0 Štěpánek Luboš 2
Oliva Oldřich 2 Blahník Pavel 0 Volný_los 0 Vlček Daniel 1 Volný_los 0 Vlček Jiří 1 Řezníček Miroslav 0 Štěpánek Luboš 2
Volný_los 0 Oliva Oldřich 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Řezníček Miroslav 1 Volný_los 0
Zimmermann Jakub 1 Volný_los 0 Štěpánek Luboš 1 Oliva Oldřich 0 Vlček Jiří 1 Volný_los 0 Andrés David 1 Volný_los 0 Vlček Daniel 1 Volný_los 0 Růžička Richard 1 Volný_los 0 Batcheva Mariana 2 Řezníček Miroslav 0 Blahník Pavel 1 Volný_los 0
Zimmermann Jakub 1 Štěpánek Luboš 0 Vlček Jiří 1 Andrés David 2 Vlček Daniel 1 Růžička Richard 2 Batcheva Mariana 2 Blahník Pavel 1
Zimmermann Jakub 2 Andrés David 0 Růžička Richard 1 Batcheva Mariana 0
Zimmermann Jakub 2 Růžička Richard 0
Zimmermann Jakub 1 Růžička Richard 0
- Zimmermann Jakub0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Zimmermann Jakub [CZE054015] |
2. | Růžička Richard [CZE064601] |
3. | Štěpánek Luboš [CZE056855] |
4. | Vlček Daniel [CZE060678] |
5. | Andrés David [CZE064739] |
5. | Batcheva Mariana [CZE064895] |
7. | Oliva Oldřich [CZE064894] |
7. | Vlček Jiří [CZE004650] |
9. | Řezníček Miroslav [CZE057522] |
9. | Blahník Pavel [CZE006374] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Zimmermann Jakub [CZE054015] |
2. | Růžička Richard [CZE064601] |
3. | Štěpánek Luboš [CZE056855] |
4. | Vlček Daniel [CZE060678] |
5. | Andrés David [CZE064739] |
5. | Batcheva Mariana [CZE064895] |
7. | Oliva Oldřich [CZE064894] |
7. | Vlček Jiří [CZE004650] |
9. | Řezníček Miroslav [CZE057522] |
9. | Blahník Pavel [CZE006374] |
Tento turnaj nemá přihlášky online