Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 22.07.2022 |
Název | Restaurace ALFA dvojice |
Rozhodčí | Kučerová Ivana |
Počet hráčů | 7 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Alfa, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bořánek Miloš [CZE066819], Hrachovina Matěj [CZE062966] | |
Kroužecká Adéla [CZE069042], Šafránek Martin [CZE045511] | |
Longr Petr [CZE045709], Skřivánek Zdeněk [CZE067170] | |
Machalitzký Pavel [CZE067157], Bolačka Tomáš [CZE057236] | |
Nerušil Martin [CZE059025], Hudík Zdeněk [CZE000261] | |
Pecháček Lukáš [CZE067809], Kučerová Ivana [CZE067412] | |
Wolf Tomáš [CZE068800], Votýpková Lucie [CZE068919] |
1Restaurace ALFA dvojice--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4Restaurace ALFA dvojice--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Machalitzký, Bolačka0
Machalitzký, Bolačka 1 Bořánek, Hrachovina 0
Kroužecká, Šafránek 0 Machalitzký, Bolačka 1
Pecháček, Kučerová 0 Kroužecká, Šafránek 1 Machalitzký, Bolačka 1 Wolf, Votýpková 0
Volný_los 0 Pecháček, Kučerová 1 Machalitzký, Bolačka 1 Longr, Skřivánek 0
Wolf, Votýpková 1 Volný_los 0 Bořánek, Hrachovina 1 Pecháček, Kučerová 0 Machalitzký, Bolačka 0 Nerušil, Hudík 1 Longr, Skřivánek 0 Kroužecká, Šafránek 1
Wolf, Votýpková 0 Bořánek, Hrachovina 1 Nerušil, Hudík 1 Kroužecká, Šafránek 0
Bořánek, Hrachovina 0 Nerušil, Hudík 1
Nerušil, Hudík 1 Machalitzký, Bolačka 0
- Nerušil, Hudík0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Nerušil Martin [CZE059025], Hudík Zdeněk [CZE000261] |
2. | Machalitzký Pavel [CZE067157], Bolačka Tomáš [CZE057236] |
3. | Bořánek Miloš [CZE066819], Hrachovina Matěj [CZE062966] |
4. | Kroužecká Adéla [CZE069042], Šafránek Martin [CZE045511] |
5. | Pecháček Lukáš [CZE067809], Kučerová Ivana [CZE067412] |
5. | Wolf Tomáš [CZE068800], Votýpková Lucie [CZE068919] |
7. | Longr Petr [CZE045709], Skřivánek Zdeněk [CZE067170] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Nerušil Martin [CZE059025], Hudík Zdeněk [CZE000261] |
2. | Machalitzký Pavel [CZE067157], Bolačka Tomáš [CZE057236] |
3. | Bořánek Miloš [CZE066819], Hrachovina Matěj [CZE062966] |
4. | Kroužecká Adéla [CZE069042], Šafránek Martin [CZE045511] |
5. | Pecháček Lukáš [CZE067809], Kučerová Ivana [CZE067412] |
5. | Wolf Tomáš [CZE068800], Votýpková Lucie [CZE068919] |
7. | Longr Petr [CZE045709], Skřivánek Zdeněk [CZE067170] |
Tento turnaj nemá přihlášky online