Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.08.2019 |
Název | 301 MO + cricket |
Rozhodčí | Štěpánek Pavel |
Počet hráčů | 7 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan dvojice |
Místo | U Štěpánků, Běleč nad Orlicí |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Hrochová Radka [CZE056719], Blažek Martin [CZE052395] | |
Jiříčková Valentová Anna [CZE059760], Jiříček Ladislav [CZE045982] | |
Rygl Luboš [CZE027294], Šedivá Kopta Michaela [CZE035423] | |
Štěpánek Pavel [CZE002409], Vokoun Leoš [CZE014353] | |
Štěpánková Veronika [CZE003531], Štěpánek Miroslav [CZE001820] | |
Tavali Libor [CZE027328], Svoboda Petr [CZE017199] | |
Zajíc Jan [CZE052318], Brandejs Jakub [CZE036229] |
- Zajíc, Brandejs0
Hrochová, Blažek 1 Zajíc, Brandejs 2
Štěpánková, Štěpánek 1 Hrochová, Blažek 2
Rygl, Šedivá 1 Štěpánková, Štěpánek 2 Hrochová, Blažek 2 Tavali, Svoboda 0
Volný_los 0 Rygl, Šedivá 1 Hrochová, Blažek 2 Jiříčková, Jiříček 1
Tavali, Svoboda 1 Volný_los 0 Rygl, Šedivá 0 Štěpánek, Vokoun 2 Hrochová, Blažek 1 Zajíc, Brandejs 2 Jiříčková, Jiříček 0 Štěpánková, Štěpánek 2
Tavali, Svoboda 0 Štěpánek, Vokoun 2 Zajíc, Brandejs 2 Štěpánková, Štěpánek 1
Štěpánek, Vokoun 2 Zajíc, Brandejs 1
Štěpánek, Vokoun 2 Zajíc, Brandejs 0
- Štěpánek, Vokoun0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Štěpánek Pavel [CZE002409], Vokoun Leoš [CZE014353] |
2. | Zajíc Jan [CZE052318], Brandejs Jakub [CZE036229] |
3. | Hrochová Radka [CZE056719], Blažek Martin [CZE052395] |
4. | Štěpánková Veronika [CZE003531], Štěpánek Miroslav [CZE001820] |
5. | Rygl Luboš [CZE027294], Šedivá Kopta Michaela [CZE035423] |
5. | Tavali Libor [CZE027328], Svoboda Petr [CZE017199] |
7. | Jiříčková Valentová Anna [CZE059760], Jiříček Ladislav [CZE045982] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Štěpánek Pavel [CZE002409], Vokoun Leoš [CZE014353] |
2. | Zajíc Jan [CZE052318], Brandejs Jakub [CZE036229] |
3. | Hrochová Radka [CZE056719], Blažek Martin [CZE052395] |
4. | Štěpánková Veronika [CZE003531], Štěpánek Miroslav [CZE001820] |
5. | Rygl Luboš [CZE027294], Šedivá Kopta Michaela [CZE035423] |
5. | Tavali Libor [CZE027328], Svoboda Petr [CZE017199] |
7. | Jiříčková Valentová Anna [CZE059760], Jiříček Ladislav [CZE045982] |
Tento turnaj nemá přihlášky online