Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.06.2022 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Svěchota Richard |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Magic, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Kuneš Filip [CZE069353] | |
Rada Jan [CZE051402] | |
Roch Petr [CZE011278] | |
Skala Václav [CZE057527] | |
Slabý Jaroslav [CZE060607] | |
Slugeň Jan [CZE051506] | |
Svěchota Richard [CZE051160] | |
Šimák Jan [CZE060820] | |
Tanglová Dominika [CZE060779] | |
Tilcer Daniel [CZE071731] | |
Vlach Jakub [CZE064065] |
1501DO--:--
Žádné utkání
2501DO--:--
Žádné utkání
3501DO--:--
Žádné utkání
4501DO--:--
Žádné utkání
- Roch Petr0
Tilcer Daniel 0 Roch Petr 1
Tilcer Daniel 1 Vlach Jakub 0
Tilcer Daniel 1 Tanglová Dominika 0 Slugeň Jan 0 Vlach Jakub 1
Svěchota Richard 0 Tilcer Daniel 1 Slabý Jaroslav 0 Slugeň Jan 1
Rada Jan 0 Svěchota Richard 1 Volný_los 0 Tilcer Daniel 1 Skala Václav 0 Slabý Jaroslav 1 Slugeň Jan 1 Šimák Jan 0
Volný_los 0 Rada Jan 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Skala Václav 1 Slugeň Jan 1 Volný_los 0
Roch Petr 1 Volný_los 0 Šimák Jan 1 Rada Jan 0 Tanglová Dominika 1 Volný_los 0 Slabý Jaroslav 1 Volný_los 0 Vlach Jakub 1 Volný_los 0 Tilcer Daniel 1 Skala Václav 0 Kuneš Filip 1 Slugeň Jan 0 Svěchota Richard 1 Volný_los 0
Roch Petr 1 Šimák Jan 0 Tanglová Dominika 1 Slabý Jaroslav 0 Vlach Jakub 1 Tilcer Daniel 0 Kuneš Filip 1 Svěchota Richard 0
Roch Petr 1 Tanglová Dominika 0 Vlach Jakub 0 Kuneš Filip 1
Roch Petr 0 Kuneš Filip 1
Kuneš Filip 1 Roch Petr 0
- Kuneš Filip0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kuneš Filip [CZE069353] |
2. | Roch Petr [CZE011278] |
3. | Tilcer Daniel [CZE071731] |
4. | Vlach Jakub [CZE064065] |
5. | Tanglová Dominika [CZE060779] |
5. | Slugeň Jan [CZE051506] |
7. | Svěchota Richard [CZE051160] |
7. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
9. | Šimák Jan [CZE060820] |
9. | Skala Václav [CZE057527] |
9. | Rada Jan [CZE051402] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kuneš Filip [CZE069353] |
2. | Roch Petr [CZE011278] |
3. | Tilcer Daniel [CZE071731] |
4. | Vlach Jakub [CZE064065] |
5. | Tanglová Dominika [CZE060779] |
5. | Slugeň Jan [CZE051506] |
7. | Svěchota Richard [CZE051160] |
7. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
9. | Šimák Jan [CZE060820] |
9. | Skala Václav [CZE057527] |
9. | Rada Jan [CZE051402] |
Tento turnaj nemá přihlášky online