Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 14.08.2019 |
Název | Jacpot Cap Jahoda |
Rozhodčí | Hála Jan |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Jahoda, Zatec |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Androvič Josef [CZE055187] | |
Bašus Roman [CZE037796] | |
Čapek Jan [CZE000406] | |
Čapková Irena [CZE062332] | |
Čížek František [CZE047354] | |
Hála Jan [CZE044956] | |
Jonica Martin [CZE039936] | |
Lafata Jakub [CZE061902] | |
Malkus Vlastimil [CZE052482] | |
Matunák Josef [CZE062307] | |
Podojil Jiří [CZE064831] | |
Skřipský Stanislav [CZE022079] | |
Suško Miroslav [CZE040107] | |
Vecko Ondřej [CZE054543] | |
XXXZeinert Petr [CZE017263] |
- Jonica Martin0
Jonica Martin 1 Čapek Jan 0
Skřipský Stanislav 0 Jonica Martin 1
Hála Jan 0 Skřipský Stanislav 1 Jonica Martin 1 Čížek František 0
Hála Jan 1 Vecko Ondřej 0 Malkus Vlastimil 0 Jonica Martin 1
Hála Jan 1 Podojil Jiří 0 Lafata Jakub 0 Vecko Ondřej 1 Androvič Josef 0 Malkus Vlastimil 1 Bašus Roman 0 Jonica Martin 1
Volný_los 0 Hála Jan 1 Matunák Josef 0 Lafata Jakub 1 Androvič Josef 1 XXXZeinert Petr 0 Čapková Irena 0 Bašus Roman 1
Skřipský Stanislav 1 Volný_los 0 Hála Jan 0 Jonica Martin 1 Matunák Josef 0 Malkus Vlastimil 1 Suško Miroslav 1 Lafata Jakub 0 Čížek František 1 Androvič Josef 0 XXXZeinert Petr 0 Vecko Ondřej 1 Čapková Irena 0 Podojil Jiří 1 Bašus Roman 0 Čapek Jan 1
Skřipský Stanislav 1 Jonica Martin 0 Malkus Vlastimil 0 Suško Miroslav 1 Čížek František 1 Vecko Ondřej 0 Podojil Jiří 0 Čapek Jan 1
Skřipský Stanislav 0 Suško Miroslav 1 Čížek František 0 Čapek Jan 1
Suško Miroslav 1 Čapek Jan 0
Suško Miroslav 1 Jonica Martin 0
- Suško Miroslav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Suško Miroslav [CZE040107] |
2. | Jonica Martin [CZE039936] |
3. | Čapek Jan [CZE000406] |
4. | Skřipský Stanislav [CZE022079] |
5. | Hála Jan [CZE044956] |
5. | Čížek František [CZE047354] |
7. | Vecko Ondřej [CZE054543] |
7. | Malkus Vlastimil [CZE052482] |
9. | Bašus Roman [CZE037796] |
9. | Androvič Josef [CZE055187] |
9. | Lafata Jakub [CZE061902] |
9. | Podojil Jiří [CZE064831] |
13. | Matunák Josef [CZE062307] |
13. | XXXZeinert Petr [CZE017263] |
13. | Čapková Irena [CZE062332] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Suško Miroslav [CZE040107] |
2. | Jonica Martin [CZE039936] |
3. | Čapek Jan [CZE000406] |
4. | Skřipský Stanislav [CZE022079] |
5. | Hála Jan [CZE044956] |
5. | Čížek František [CZE047354] |
7. | Vecko Ondřej [CZE054543] |
7. | Malkus Vlastimil [CZE052482] |
9. | Bašus Roman [CZE037796] |
9. | Androvič Josef [CZE055187] |
9. | Lafata Jakub [CZE061902] |
9. | Podojil Jiří [CZE064831] |
13. | Matunák Josef [CZE062307] |
13. | XXXZeinert Petr [CZE017263] |
13. | Čapková Irena [CZE062332] |
Tento turnaj nemá přihlášky online