Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.05.2022 |
Název | dvojice |
Rozhodčí | Šulc Petr |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Open dvojice |
Místo | Klub Ajeto, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Coufalová Kateřina [CZE000136], Gürtler Jana [CZE000110] | |
Jirkalová Milena [CZE000958], Žáček Jan [CZE036815] | |
Kos Jiří [CZE066260], Jánoš Marek [CZE066262] | |
Krotovych Oleh [CZE060945], Slabihoud Ondřej [CZE065605] | |
Krušberský Jan [CZE043363], Svěchota Richard [CZE051160] | |
Ligas Denis [WRD067372], Gratz Lumír [CZE020442] | |
Nebes Libor [CZE070247], Vrabec Tomáš [CZE063730] | |
Ondrášík Roman [CZE003091], Komárek Martin [CZE048166] | |
Rezek Adam [CZE067958], Apltauer Patrik [CZE053773] | |
Sedlmajerová Jana [CZE071729], Davídková Petra [CZE069433] | |
Slobodník Martin [WRD069490], Hatadámová Tatiana [CZE070320] | |
Šabata Pavel [CZE040300], Malinovský Zdeněk [CZE000487] | |
Šimek Ladislav [CZE062382], Slavík Tomáš [CZE062434] | |
Teichnerová Kateřina [CZE045221], Hrubý Tomáš [CZE055451] | |
Vatrt Miroslav [CZE062970], Balog Petr [CZE045250] | |
Viščak Marek [CZE006381], Ráža Josef [CZE031975] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7dvojice--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Ondrášík, Komárek0
Ondrášík, Komárek 1 Coufalová, Gürtler 0
Ondrášík, Komárek 1 Viščak, Ráža 0
Krušberský, Svěchota 0 Ondrášík, Komárek 1 Viščak, Ráža 1 Rezek, Apltauer 0
Šabata, Malinovský 0 Krušberský, Svěchota 1 Šimek, Slavík 0 Viščak, Ráža 1
Šabata, Malinovský 1 Ligas, Gratz 0 Kos, Jánoš 0 Krušberský, Svěchota 1 Šimek, Slavík 1 Vatrt, Balog 0 Jirkalová, Žáček 0 Viščak, Ráža 1
Šabata, Malinovský 1 Slobodník, Hatadámová 0 Sedlmajerová, Davídková 0 Kos, Jánoš 1 Nebes, Vrabec 0 Šimek, Slavík 1 Teichnerová, Hrubý 0 Jirkalová, Žáček 1
Coufalová, Gürtler 1 Šabata, Malinovský 0 Viščak, Ráža 1 Slobodník, Hatadámová 0 Sedlmajerová, Davídková 0 Vatrt, Balog 1 Ondrášík, Komárek 1 Kos, Jánoš 0 Nebes, Vrabec 0 Krušberský, Svěchota 1 Šimek, Slavík 0 Krotovych, Slabihoud 1 Ligas, Gratz 1 Teichnerová, Hrubý 0 Rezek, Apltauer 1 Jirkalová, Žáček 0
Coufalová, Gürtler 1 Viščak, Ráža 0 Vatrt, Balog 0 Ondrášík, Komárek 1 Krušberský, Svěchota 0 Krotovych, Slabihoud 1 Ligas, Gratz 0 Rezek, Apltauer 1
Coufalová, Gürtler 1 Ondrášík, Komárek 0 Krotovych, Slabihoud 1 Rezek, Apltauer 0
Coufalová, Gürtler 0 Krotovych, Slabihoud 1
Krotovych, Slabihoud 0 Ondrášík, Komárek 1
Krotovych, Slabihoud 1 Ondrášík, Komárek 0
- Krotovych, Slabihoud0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Krotovych Oleh [CZE060945], Slabihoud Ondřej [CZE065605] |
2. | Ondrášík Roman [CZE003091], Komárek Martin [CZE048166] |
3. | Coufalová Kateřina [CZE000136], Gürtler Jana [CZE000110] |
4. | Viščak Marek [CZE006381], Ráža Josef [CZE031975] |
5. | Krušberský Jan [CZE043363], Svěchota Richard [CZE051160] |
5. | Rezek Adam [CZE067958], Apltauer Patrik [CZE053773] |
7. | Šabata Pavel [CZE040300], Malinovský Zdeněk [CZE000487] |
7. | Šimek Ladislav [CZE062382], Slavík Tomáš [CZE062434] |
9. | Jirkalová Milena [CZE000958], Žáček Jan [CZE036815] |
9. | Vatrt Miroslav [CZE062970], Balog Petr [CZE045250] |
9. | Kos Jiří [CZE066260], Jánoš Marek [CZE066262] |
9. | Ligas Denis [WRD067372], Gratz Lumír [CZE020442] |
13. | Slobodník Martin [WRD069490], Hatadámová Tatiana [CZE070320] |
13. | Sedlmajerová Jana [CZE071729], Davídková Petra [CZE069433] |
13. | Nebes Libor [CZE070247], Vrabec Tomáš [CZE063730] |
13. | Teichnerová Kateřina [CZE045221], Hrubý Tomáš [CZE055451] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Krotovych Oleh [CZE060945], Slabihoud Ondřej [CZE065605] |
2. | Ondrášík Roman [CZE003091], Komárek Martin [CZE048166] |
3. | Coufalová Kateřina [CZE000136], Gürtler Jana [CZE000110] |
4. | Viščak Marek [CZE006381], Ráža Josef [CZE031975] |
5. | Krušberský Jan [CZE043363], Svěchota Richard [CZE051160] |
5. | Rezek Adam [CZE067958], Apltauer Patrik [CZE053773] |
7. | Šabata Pavel [CZE040300], Malinovský Zdeněk [CZE000487] |
7. | Šimek Ladislav [CZE062382], Slavík Tomáš [CZE062434] |
9. | Jirkalová Milena [CZE000958], Žáček Jan [CZE036815] |
9. | Vatrt Miroslav [CZE062970], Balog Petr [CZE045250] |
9. | Kos Jiří [CZE066260], Jánoš Marek [CZE066262] |
9. | Ligas Denis [WRD067372], Gratz Lumír [CZE020442] |
13. | Slobodník Martin [WRD069490], Hatadámová Tatiana [CZE070320] |
13. | Sedlmajerová Jana [CZE071729], Davídková Petra [CZE069433] |
13. | Nebes Libor [CZE070247], Vrabec Tomáš [CZE063730] |
13. | Teichnerová Kateřina [CZE045221], Hrubý Tomáš [CZE055451] |
Tento turnaj nemá přihlášky online