Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 23.07.2019 |
Název | Pivnice Stodůlky - Dvojice |
Rozhodčí | Michálková Michaela |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan dvojice |
Místo | Pivnice Stodůlky, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Hanzl Lukáš [CZE000662], Roubíková Anna [CZE062850] | |
Kočí Jakub [CZE045874], Kepková Julie [CZE062312] | |
Kozel Pavel [CZE002335], Michálková Michaela [CZE052185] | |
Kutlák Kamil [CZE035715], Albrecht Lukáš [CZE054036] | |
Polek Jindřich [CZE064421], Schraml Petr [CZE063740] | |
Vavruška Petr [CZE045553], Onduš Vladimír [CZE044941] | |
Vokřálová Petra [CZE048805], Cirkovský Jaroslav [CZE021269] | |
Wardas Tomáš [CZE055548], Kuklík Robert [CZE057305] |
- Kutlák, Albrecht0
Kutlák, Albrecht 1 Hanzl, Roubíková 0
Vavruška, Onduš 0 Kutlák, Albrecht 1
Wardas, Kuklík 0 Vavruška, Onduš 1 Kutlák, Albrecht 1 Kozel, Michálková 0
Polek, Schraml 0 Wardas, Kuklík 1 Kutlák, Albrecht 1 Kočí, Kepková 0
Kozel, Michálková 1 Polek, Schraml 0 Wardas, Kuklík 0 Vokřálová, Cirkovský 1 Hanzl, Roubíková 1 Kutlák, Albrecht 0 Vavruška, Onduš 1 Kočí, Kepková 0
Kozel, Michálková 0 Vokřálová, Cirkovský 1 Hanzl, Roubíková 1 Vavruška, Onduš 0
Vokřálová, Cirkovský 1 Hanzl, Roubíková 0
Vokřálová, Cirkovský 1 Kutlák, Albrecht 0
- Vokřálová, Cirkovský0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vokřálová Petra [CZE048805], Cirkovský Jaroslav [CZE021269] |
2. | Kutlák Kamil [CZE035715], Albrecht Lukáš [CZE054036] |
3. | Hanzl Lukáš [CZE000662], Roubíková Anna [CZE062850] |
4. | Vavruška Petr [CZE045553], Onduš Vladimír [CZE044941] |
5. | Wardas Tomáš [CZE055548], Kuklík Robert [CZE057305] |
5. | Kozel Pavel [CZE002335], Michálková Michaela [CZE052185] |
7. | Polek Jindřich [CZE064421], Schraml Petr [CZE063740] |
7. | Kočí Jakub [CZE045874], Kepková Julie [CZE062312] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vokřálová Petra [CZE048805], Cirkovský Jaroslav [CZE021269] |
2. | Kutlák Kamil [CZE035715], Albrecht Lukáš [CZE054036] |
3. | Hanzl Lukáš [CZE000662], Roubíková Anna [CZE062850] |
4. | Vavruška Petr [CZE045553], Onduš Vladimír [CZE044941] |
5. | Wardas Tomáš [CZE055548], Kuklík Robert [CZE057305] |
5. | Kozel Pavel [CZE002335], Michálková Michaela [CZE052185] |
7. | Polek Jindřich [CZE064421], Schraml Petr [CZE063740] |
7. | Kočí Jakub [CZE045874], Kepková Julie [CZE062312] |
Tento turnaj nemá přihlášky online