Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 13.01.2022 |
Název | 501 DKO |
Rozhodčí | Kándlová Kateřina |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | MJČ Motorest Štěpánovice |
Místo | Štěpánovice, Štěpánovice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Berky David [CZE056236] | |
Boček Josef [CZE046177] | |
Boček Josef [CZE048948] | |
Bočková Jitka [CZE048945] | |
Červenková Ivana [CZE061505] | |
France [HOST_46] | |
Germany (U19) [HOST_51] | |
Holý Jiří [CZE005353] | |
Hurt Jaroslav [CZE000721] | |
Kándl Jakub [CZE067572] | |
Kándlová Kateřina [CZE051780] | |
Kubo Michal [CZE024790] | |
Russia (U19) [HOST_58] |
1501 DKO--:--
Žádné utkání
2501 DKO--:--
Žádné utkání
- Berky David0
Boček Josef (046177) 1 Berky David 2
Hurt Jaroslav 1 Boček Josef (046177) 2
Holý Jiří 0 Hurt Jaroslav 2 Boček Josef (046177) 2 Bočková Jitka 0
Holý Jiří 2 Červenková Ivana 0 Kándlová Kateřina 0 Boček Josef (046177) 2
Holý Jiří 2 Kubo Michal 1 Červenková Ivana 2 Kándl Jakub 1 Germany (U19) 1 Kándlová Kateřina 2 Russia (U19) 0 Boček Josef (046177) 2
Volný_los 0 Holý Jiří 1 France 1 Červenková Ivana 2 Volný_los 0 Germany (U19) 1 Russia (U19) 1 Volný_los 0
Boček Josef (046177) 1 Volný_los 0 Boček Josef (048948) 2 Holý Jiří 0 Kándlová Kateřina 2 France 0 Červenková Ivana 0 Hurt Jaroslav 2 Kándl Jakub 1 Volný_los 0 Germany (U19) 0 Berky David 2 Bočková Jitka 2 Russia (U19) 0 Kubo Michal 1 Volný_los 0
Boček Josef (046177) 1 Boček Josef (048948) 2 Kándlová Kateřina 0 Hurt Jaroslav 2 Kándl Jakub 0 Berky David 2 Bočková Jitka 2 Kubo Michal 0
Boček Josef (048948) 2 Hurt Jaroslav 1 Berky David 2 Bočková Jitka 1
Boček Josef (048948) 2 Berky David 0
Boček Josef (048948) 2 Berky David 1
- Boček Josef (048948)0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Boček Josef [CZE048948] |
2. | Berky David [CZE056236] |
3. | Boček Josef [CZE046177] |
4. | Hurt Jaroslav [CZE000721] |
5. | Holý Jiří [CZE005353] |
5. | Bočková Jitka [CZE048945] |
7. | Červenková Ivana [CZE061505] |
7. | Kándlová Kateřina [CZE051780] |
9. | Russia (U19) [HOST_58] |
9. | Germany (U19) [HOST_51] |
9. | Kándl Jakub [CZE067572] |
9. | Kubo Michal [CZE024790] |
13. | France [HOST_46] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Boček Josef [CZE048948] |
2. | Berky David [CZE056236] |
3. | Boček Josef [CZE046177] |
4. | Hurt Jaroslav [CZE000721] |
5. | Holý Jiří [CZE005353] |
5. | Bočková Jitka [CZE048945] |
7. | Červenková Ivana [CZE061505] |
7. | Kándlová Kateřina [CZE051780] |
9. | Russia (U19) [HOST_58] |
9. | Germany (U19) [HOST_51] |
9. | Kándl Jakub [CZE067572] |
9. | Kubo Michal [CZE024790] |
13. | France [HOST_46] |
Tento turnaj nemá přihlášky online