Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.01.2022 |
Název | Dvojice Pyrát bar |
Rozhodčí | Nová Tereza |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Pyrát Bar, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dudek Ondřej [CZE060130], Benko Zdeněk [CZE023603] | |
Junová Petra [CZE001379], Nová Tereza [CZE000770] | |
Kameník Tomáš [CZE062967], Hergetová Monika [CZE031649] | |
Slabý Jaroslav [CZE060607], Glaserová Anna [CZE069820] | |
Šimák Jan [CZE060820], Forman Petr [CZE060750] | |
Šimek Ladislav [CZE062382], Miňovský Tomáš [CZE061685] | |
Zeman Lubomír [CZE066986], Dlouhý Josef [CZE067294] | |
Žďárský Lubomír [CZE065689], Zbořil Karel [CZE057352] |
1Dvojice Pyrát bar--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
- Šimák, Forman0
Šimák, Forman 1 Zeman, Dlouhý 0
Dudek, Benko 0 Šimák, Forman 1
Dudek, Benko 1 Šimek, Miňovský 0 Kameník, Hergetová 0 Šimák, Forman 1
Dudek, Benko 1 Žďárský, Zbořil 0 Kameník, Hergetová 1 Slabý, Glaserová 0
Dudek, Benko 0 Šimák, Forman 1 Zeman, Dlouhý 1 Žďárský, Zbořil 0 Kameník, Hergetová 0 Junová, Nová 1 Šimek, Miňovský 1 Slabý, Glaserová 0
Šimák, Forman 0 Zeman, Dlouhý 1 Junová, Nová 1 Šimek, Miňovský 0
Zeman, Dlouhý 0 Junová, Nová 1
Junová, Nová 1 Šimák, Forman 0
- Junová, Nová0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Junová Petra [CZE001379], Nová Tereza [CZE000770] |
2. | Šimák Jan [CZE060820], Forman Petr [CZE060750] |
3. | Zeman Lubomír [CZE066986], Dlouhý Josef [CZE067294] |
4. | Dudek Ondřej [CZE060130], Benko Zdeněk [CZE023603] |
5. | Šimek Ladislav [CZE062382], Miňovský Tomáš [CZE061685] |
5. | Kameník Tomáš [CZE062967], Hergetová Monika [CZE031649] |
7. | Žďárský Lubomír [CZE065689], Zbořil Karel [CZE057352] |
7. | Slabý Jaroslav [CZE060607], Glaserová Anna [CZE069820] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Junová Petra [CZE001379], Nová Tereza [CZE000770] |
2. | Šimák Jan [CZE060820], Forman Petr [CZE060750] |
3. | Zeman Lubomír [CZE066986], Dlouhý Josef [CZE067294] |
4. | Dudek Ondřej [CZE060130], Benko Zdeněk [CZE023603] |
5. | Šimek Ladislav [CZE062382], Miňovský Tomáš [CZE061685] |
5. | Kameník Tomáš [CZE062967], Hergetová Monika [CZE031649] |
7. | Žďárský Lubomír [CZE065689], Zbořil Karel [CZE057352] |
7. | Slabý Jaroslav [CZE060607], Glaserová Anna [CZE069820] |
Tento turnaj nemá přihlášky online