Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.12.2021 |
Název | NanoMí 29.12 |
Rozhodčí | Zahradníková Michaela |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Open dvojice |
Místo | Yondu bar, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dubský Vladimír [CZE060623], Cink Martin [CZE023415] | |
Dvořák Aleš [CZE057422], Vohralík Vítězslav [CZE054975] | |
Kamenický Petr [CZE063602], Rutar Pavel [CZE000832] | |
Kopálková Zdeňka [CZE050024], Zahradníková Michaela [CZE006828] | |
Kozák Ondřej [CZE066756], Viščak Marek [CZE006381] | |
Kuneš Filip [CZE069353], Skipala Vít [CZE069354] | |
Ligas Denis [WRD067372], Gratz Lumír [CZE020442] | |
Štička Miroslav [CZE038163], Zikmund Jan [CZE040699] |
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2NanoMí 29.12--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
6NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
7NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- Kamenický, Rutar0
Kamenický, Rutar 1 Kuneš, Skipala 0
Kamenický, Rutar 1 Štička, Zikmund 0
Kamenický, Rutar 1 Kozák, Viščak 0 Ligas, Gratz 0 Štička, Zikmund 1
Kamenický, Rutar 1 Dvořák, Vohralík 0 Ligas, Gratz 1 Kopálková, Zahradníková 0
Štička, Zikmund 1 Kamenický, Rutar 0 Dubský, Cink 1 Dvořák, Vohralík 0 Ligas, Gratz 0 Kozák, Viščak 1 Kopálková, Zahradníková 0 Kuneš, Skipala 1
Štička, Zikmund 0 Dubský, Cink 1 Kozák, Viščak 0 Kuneš, Skipala 1
Dubský, Cink 1 Kuneš, Skipala 0
Dubský, Cink 1 Kamenický, Rutar 0
- Dubský, Cink0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dubský Vladimír [CZE060623], Cink Martin [CZE023415] |
2. | Kamenický Petr [CZE063602], Rutar Pavel [CZE000832] |
3. | Kuneš Filip [CZE069353], Skipala Vít [CZE069354] |
4. | Štička Miroslav [CZE038163], Zikmund Jan [CZE040699] |
5. | Kozák Ondřej [CZE066756], Viščak Marek [CZE006381] |
5. | Ligas Denis [WRD067372], Gratz Lumír [CZE020442] |
7. | Dvořák Aleš [CZE057422], Vohralík Vítězslav [CZE054975] |
7. | Kopálková Zdeňka [CZE050024], Zahradníková Michaela [CZE006828] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dubský Vladimír [CZE060623], Cink Martin [CZE023415] |
2. | Kamenický Petr [CZE063602], Rutar Pavel [CZE000832] |
3. | Kuneš Filip [CZE069353], Skipala Vít [CZE069354] |
4. | Štička Miroslav [CZE038163], Zikmund Jan [CZE040699] |
5. | Kozák Ondřej [CZE066756], Viščak Marek [CZE006381] |
5. | Ligas Denis [WRD067372], Gratz Lumír [CZE020442] |
7. | Dvořák Aleš [CZE057422], Vohralík Vítězslav [CZE054975] |
7. | Kopálková Zdeňka [CZE050024], Zahradníková Michaela [CZE006828] |
Tento turnaj nemá přihlášky online