Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 19.07.2019 |
Název | Cyrhoza Cup U Péci |
Rozhodčí | Srnová Barbora |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Restaurace U Péci, Kokonín |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bukáček Petr [CZE054031] | |
Cerman Aleš [CZE057262] | |
Frankel Benjamin [CZE036525] | |
Horáček Lukáš [CZE037767] | |
Sekereš Pavel [CZE017420] | |
Srna Petr [CZE048360] | |
Srna Petr [CZE048361] | |
Srnová Barbora [CZE048463] | |
Stehlík Libor [CZE051957] | |
XXXHalenár Vladislav [HOST_6] |
- Srna Petr (048361)0
Srna Petr (048361) 2 Stehlík Libor 0
Srna Petr (048361) 2 Cerman Aleš 0
Sekereš Pavel 0 Srna Petr (048361) 2 Srnová Barbora 0 Cerman Aleš 2
Sekereš Pavel 2 Horáček Lukáš 0 XXXHalenár Vladislav 1 Srnová Barbora 2
Srna Petr (048360) 1 Sekereš Pavel 2 Volný_los 0 Horáček Lukáš 1 Volný_los 0 XXXHalenár Vladislav 1 Bukáček Petr 0 Srnová Barbora 2
Volný_los 0 Srna Petr (048360) 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Bukáček Petr 1 Volný_los 0
Stehlík Libor 1 Volný_los 0 Srnová Barbora 2 Srna Petr (048360) 1 XXXHalenár Vladislav 1 Volný_los 0 Srna Petr (048361) 1 Volný_los 0 Horáček Lukáš 1 Volný_los 0 Frankel Benjamin 1 Volný_los 0 Bukáček Petr 0 Cerman Aleš 2 Sekereš Pavel 1 Volný_los 0
Stehlík Libor 2 Srnová Barbora 0 XXXHalenár Vladislav 0 Srna Petr (048361) 2 Horáček Lukáš 0 Frankel Benjamin 2 Cerman Aleš 2 Sekereš Pavel 0
Stehlík Libor 2 Srna Petr (048361) 0 Frankel Benjamin 2 Cerman Aleš 0
Stehlík Libor 0 Frankel Benjamin 2
Srna Petr (048361) 0 Frankel Benjamin 2
- Frankel Benjamin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Frankel Benjamin [CZE036525] |
2. | Srna Petr [CZE048361] |
3. | Stehlík Libor [CZE051957] |
4. | Cerman Aleš [CZE057262] |
5. | Sekereš Pavel [CZE017420] |
5. | Srnová Barbora [CZE048463] |
7. | Horáček Lukáš [CZE037767] |
7. | XXXHalenár Vladislav [HOST_6] |
9. | Bukáček Petr [CZE054031] |
9. | Srna Petr [CZE048360] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Frankel Benjamin [CZE036525] |
2. | Srna Petr [CZE048361] |
3. | Stehlík Libor [CZE051957] |
4. | Cerman Aleš [CZE057262] |
5. | Sekereš Pavel [CZE017420] |
5. | Srnová Barbora [CZE048463] |
7. | Horáček Lukáš [CZE037767] |
7. | XXXHalenár Vladislav [HOST_6] |
9. | Bukáček Petr [CZE054031] |
9. | Srna Petr [CZE048360] |
Tento turnaj nemá přihlášky online