Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.07.2019 |
Název | Radhošťská pivnice 18.7.2019 |
Rozhodčí | Slabý Jaroslav |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Radhošťská pivnice, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Čáp Ivan [CZE024556] | |
Dudek Ondřej [CZE060130] | |
Forman Petr [CZE060750] | |
Jeřala Petr [CZE001749] | |
Jonáš Vladimír [CZE060719] | |
Kameník Tomáš [CZE062967] | |
Kobylák Miloš [CZE004177] | |
Nesvadba Daniel [CZE063601] | |
Slabý Jaroslav [CZE060607] | |
Šimák Jan [CZE060820] | |
Znamenáčková Darina [CZE063700] |
- Kobylák Miloš0
Forman Petr 0 Kobylák Miloš 2
Forman Petr 2 Čáp Ivan 0
Forman Petr 2 Jeřala Petr 1 Čáp Ivan 2 Slabý Jaroslav 0
Šimák Jan 0 Forman Petr 2 Kameník Tomáš 0 Čáp Ivan 2
Jonáš Vladimír 0 Šimák Jan 2 Volný_los 0 Forman Petr 1 Nesvadba Daniel 1 Kameník Tomáš 2 Čáp Ivan 2 Znamenáčková Darina 0
Volný_los 0 Jonáš Vladimír 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Nesvadba Daniel 1 Čáp Ivan 1 Volný_los 0
Znamenáčková Darina 1 Volný_los 0 Jeřala Petr 2 Jonáš Vladimír 0 Kameník Tomáš 1 Volný_los 0 Kobylák Miloš 1 Volný_los 0 Slabý Jaroslav 1 Volný_los 0 Forman Petr 2 Nesvadba Daniel 0 Čáp Ivan 0 Šimák Jan 2 Dudek Ondřej 1 Volný_los 0
Znamenáčková Darina 0 Jeřala Petr 2 Kameník Tomáš 0 Kobylák Miloš 2 Slabý Jaroslav 2 Forman Petr 1 Šimák Jan 0 Dudek Ondřej 2
Jeřala Petr 0 Kobylák Miloš 2 Slabý Jaroslav 0 Dudek Ondřej 2
Kobylák Miloš 0 Dudek Ondřej 2
Kobylák Miloš 1 Dudek Ondřej 2
- Dudek Ondřej0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dudek Ondřej [CZE060130] |
2. | Kobylák Miloš [CZE004177] |
3. | Forman Petr [CZE060750] |
4. | Čáp Ivan [CZE024556] |
5. | Jeřala Petr [CZE001749] |
5. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
7. | Šimák Jan [CZE060820] |
7. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
9. | Znamenáčková Darina [CZE063700] |
9. | Nesvadba Daniel [CZE063601] |
9. | Jonáš Vladimír [CZE060719] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dudek Ondřej [CZE060130] |
2. | Kobylák Miloš [CZE004177] |
3. | Forman Petr [CZE060750] |
4. | Čáp Ivan [CZE024556] |
5. | Jeřala Petr [CZE001749] |
5. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
7. | Šimák Jan [CZE060820] |
7. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
9. | Znamenáčková Darina [CZE063700] |
9. | Nesvadba Daniel [CZE063601] |
9. | Jonáš Vladimír [CZE060719] |
Tento turnaj nemá přihlášky online