Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 11.11.2021 |
Název | DKO Těmice |
Rozhodčí | Vlach Lukáš |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | MJČ KD Těmice |
Místo | KD Těmice, Těmice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Anděra Lukáš [CZE063564] | |
Čábelka Jan [CZE005285] | |
Houdek Pavel [CZE057581] | |
Jakoubková Ivana [CZE043108] | |
Krejčí Michaela [CZE052159] | |
Kubíska Petr [CZE049704] | |
Plintová Michaela [CZE068422] | |
Ungermann Petr [CZE016194] | |
Vanišová Alena [CZE057583] | |
Vlach Lukáš [CZE064818] |
1DKO Těmice--:--
Žádné utkání
2DKO Těmice--:--
Žádné utkání
- Jakoubková Ivana0
Jakoubková Ivana 1 Anděra Lukáš 0
Kubíska Petr 0 Jakoubková Ivana 1
Čábelka Jan 0 Kubíska Petr 1 Houdek Pavel 0 Jakoubková Ivana 1
Čábelka Jan 1 Vlach Lukáš 0 Houdek Pavel 1 Krejčí Michaela 0
Plintová Michaela 0 Čábelka Jan 1 Volný_los 0 Vlach Lukáš 1 Volný_los 0 Houdek Pavel 1 Vanišová Alena 0 Krejčí Michaela 1
Volný_los 0 Plintová Michaela 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Vanišová Alena 1 Volný_los 0
Krejčí Michaela 1 Volný_los 0 Anděra Lukáš 1 Plintová Michaela 0 Kubíska Petr 1 Volný_los 0 Houdek Pavel 1 Volný_los 0 Vlach Lukáš 1 Volný_los 0 Jakoubková Ivana 1 Volný_los 0 Vanišová Alena 0 Ungermann Petr 1 Čábelka Jan 1 Volný_los 0
Krejčí Michaela 0 Anděra Lukáš 1 Kubíska Petr 1 Houdek Pavel 0 Vlach Lukáš 0 Jakoubková Ivana 1 Ungermann Petr 1 Čábelka Jan 0
Anděra Lukáš 1 Kubíska Petr 0 Jakoubková Ivana 0 Ungermann Petr 1
Anděra Lukáš 0 Ungermann Petr 1
Ungermann Petr 1 Jakoubková Ivana 0
- Ungermann Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Ungermann Petr [CZE016194] |
2. | Jakoubková Ivana [CZE043108] |
3. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
4. | Kubíska Petr [CZE049704] |
5. | Čábelka Jan [CZE005285] |
5. | Houdek Pavel [CZE057581] |
7. | Vlach Lukáš [CZE064818] |
7. | Krejčí Michaela [CZE052159] |
9. | Plintová Michaela [CZE068422] |
9. | Vanišová Alena [CZE057583] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Ungermann Petr [CZE016194] |
2. | Jakoubková Ivana [CZE043108] |
3. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
4. | Kubíska Petr [CZE049704] |
5. | Čábelka Jan [CZE005285] |
5. | Houdek Pavel [CZE057581] |
7. | Vlach Lukáš [CZE064818] |
7. | Krejčí Michaela [CZE052159] |
9. | Plintová Michaela [CZE068422] |
9. | Vanišová Alena [CZE057583] |
Tento turnaj nemá přihlášky online