Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.07.2019 |
Název | Venkovní Uničov |
Rozhodčí | Smékal Roman |
Počet hráčů | 32 |
Typ turnaje | Open Olomoucko muži |
Místo | , |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Anton Jakub [CZE057034] | |
Bartoněk Jan [CZE002465] | |
Bilaj Patrik [CZE063799] | |
Brachtl Lubor [CZE022873] | |
Dostál Jaromír [CZE021065] | |
Hladík Jiří [CZE050991] | |
Huličný Svatopluk [CZE004924] | |
Kašpar Jakub [CZE008157] | |
Kneblík Ladislav [CZE002531] | |
Kristen Zdeněk [CZE019214] | |
Křivánek Lukáš [CZE022960] | |
Kubíček Denis [CZE050321] | |
Markovský Daniel [CZE050165] | |
Markovský Jaroslav [CZE042518] | |
Matušek Radovan [CZE051249] | |
Nerušil Tomáš [CZE049315] | |
Pluhařík Marcel [CZE026113] | |
Polách Petr [CZE000194] | |
Procházka Michal [CZE027320] | |
Provaz Josef [CZE062548] | |
Ráža Josef [CZE031975] | |
Sedlák Vítězslav [CZE037330] | |
Strašil Vítek [CZE030039] | |
Šabršula Josef [CZE064430] | |
Šabršula Tomáš [CZE056441] | |
Šembera David [CZE054680] | |
Šoltys Zdeněk [CZE062628] | |
Špunda Michal [CZE046073] | |
Šťastný Martin [CZE056200] | |
Ulík Josef [CZE060337] | |
Vejmola Jaroslav [CZE019771] | |
Zahradník Vladimír [CZE058210] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Sedlák Vítězslav [CZE037330] |
2. | Markovský Daniel [CZE050165] |
3. | Špunda Michal [CZE046073] |
4. | Markovský Jaroslav [CZE042518] |
5. | Bilaj Patrik [CZE063799] |
6. | Šabršula Tomáš [CZE056441] |
7. | Ulík Josef [CZE060337] |
8. | Strašil Vítek [CZE030039] |
9. | Kristen Zdeněk [CZE019214] |
10. | Polách Petr [CZE000194] |
11. | Šťastný Martin [CZE056200] |
12. | Kašpar Jakub [CZE008157] |
13. | Brachtl Lubor [CZE022873] |
14. | Anton Jakub [CZE057034] |
15. | Kubíček Denis [CZE050321] |
16. | Dostál Jaromír [CZE021065] |
17. | Matušek Radovan [CZE051249] |
18. | Hladík Jiří [CZE050991] |
19. | Šabršula Josef [CZE064430] |
20. | Šembera David [CZE054680] |
21. | Ráža Josef [CZE031975] |
22. | Pluhařík Marcel [CZE026113] |
23. | Kneblík Ladislav [CZE002531] |
24. | Bartoněk Jan [CZE002465] |
25. | Procházka Michal [CZE027320] |
26. | Šoltys Zdeněk [CZE062628] |
27. | Nerušil Tomáš [CZE049315] |
28. | Provaz Josef [CZE062548] |
29. | Zahradník Vladimír [CZE058210] |
30. | Křivánek Lukáš [CZE022960] |
31. | Vejmola Jaroslav [CZE019771] |
32. | Huličný Svatopluk [CZE004924] |
Tento turnaj nemá přihlášky online