Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 21.10.2021 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Mikolášek Jiří |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | JC Most Špunt Bar |
Místo | Špunt Bar, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Hájek Petr [CZE034602] | |
Hanuš Tomáš [CZE027384] | |
Kosejk Václav [CZE068208] | |
Kotner Karel [CZE043433] | |
Müller Michal [CZE047851] | |
Munzig Daniel [CZE064919] | |
Pilař Luboš [CZE054959] | |
Polanská Petra [CZE064985] | |
Poljanský Ivo [CZE000841] | |
Růžička Michal [CZE063970] | |
Řeháček Radek [CZE068405] |
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
- Řeháček Radek0
Kosejk Václav 0 Řeháček Radek 2
Kotner Karel 0 Kosejk Václav 2
Munzig Daniel 0 Kotner Karel 2 Poljanský Ivo 0 Kosejk Václav 2
Munzig Daniel 2 Müller Michal 1 Růžička Michal 0 Poljanský Ivo 2
Pilař Luboš 0 Munzig Daniel 2 Volný_los 0 Müller Michal 1 Polanská Petra 0 Růžička Michal 2 Hanuš Tomáš 1 Poljanský Ivo 2
Volný_los 0 Pilař Luboš 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Polanská Petra 1 Hanuš Tomáš 1 Volný_los 0
Poljanský Ivo 1 Volný_los 0 Pilař Luboš 0 Kotner Karel 2 Růžička Michal 1 Volný_los 0 Hájek Petr 1 Volný_los 0 Müller Michal 1 Volný_los 0 Polanská Petra 0 Kosejk Václav 2 Řeháček Radek 2 Hanuš Tomáš 1 Munzig Daniel 1 Volný_los 0
Poljanský Ivo 1 Kotner Karel 2 Růžička Michal 0 Hájek Petr 2 Müller Michal 0 Kosejk Václav 2 Řeháček Radek 2 Munzig Daniel 1
Kotner Karel 0 Hájek Petr 2 Kosejk Václav 1 Řeháček Radek 2
Hájek Petr 2 Řeháček Radek 1
Hájek Petr 2 Řeháček Radek 1
- Hájek Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hájek Petr [CZE034602] |
2. | Řeháček Radek [CZE068405] |
3. | Kosejk Václav [CZE068208] |
4. | Kotner Karel [CZE043433] |
5. | Munzig Daniel [CZE064919] |
5. | Poljanský Ivo [CZE000841] |
7. | Müller Michal [CZE047851] |
7. | Růžička Michal [CZE063970] |
9. | Pilař Luboš [CZE054959] |
9. | Polanská Petra [CZE064985] |
9. | Hanuš Tomáš [CZE027384] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hájek Petr [CZE034602] |
2. | Řeháček Radek [CZE068405] |
3. | Kosejk Václav [CZE068208] |
4. | Kotner Karel [CZE043433] |
5. | Munzig Daniel [CZE064919] |
5. | Poljanský Ivo [CZE000841] |
7. | Müller Michal [CZE047851] |
7. | Růžička Michal [CZE063970] |
9. | Pilař Luboš [CZE054959] |
9. | Polanská Petra [CZE064985] |
9. | Hanuš Tomáš [CZE027384] |
Tento turnaj nemá přihlášky online