Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 14.10.2021 |
Název | Doubles- dvojice2 |
Rozhodčí | Michálková Michaela |
Počet hráčů | 6 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Doubles, Praha |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na legy |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Vokřálová Petra [CZE048805] | |
Dostál Radim [CZE060679], Klumpar František [CZE060129] | |
Hájek Michal [CZE039550], Borovička Lukáš [CZE047113] | |
Hochmuth Jan [CZE049346], Michálková Michaela [CZE052185] | |
Rosenbaum Michal [CZE066629], Zajpt Pavel [CZE066630] | |
Šafránek Martin [CZE045511], Rupík Tibor [CZE017662] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
Dostál Radim | Hájek Michal | Cirkovský Jaroslav | Hochmuth Jan | Šafránek Martin | Rosenbaum Michal | |
---|---|---|---|---|---|---|
Dostál Radim | 2:0 | 0:2 | 1:2 | 1:2 | 1:2 | |
Hájek Michal | 0:2 | 0:2 | 2:1 | 0:2 | 0:2 | |
Cirkovský Jaroslav | 2:0 | 2:0 | 1:2 | 2:0 | 2:1 | |
Hochmuth Jan | 2:1 | 1:2 | 2:1 | 0:2 | 2:0 | |
Šafránek Martin | 2:1 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 2:1 | |
Rosenbaum Michal | 2:1 | 2:0 | 1:2 | 0:2 | 1:2 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Vokřálová Petra [CZE048805] | 12 | 9:3 |
2. | Šafránek Martin [CZE045511], Rupík Tibor [CZE017662] | 12 | 8:4 |
3. | Hochmuth Jan [CZE049346], Michálková Michaela [CZE052185] | 9 | 7:6 |
4. | Rosenbaum Michal [CZE066629], Zajpt Pavel [CZE066630] | 6 | 6:7 |
5. | Dostál Radim [CZE060679], Klumpar František [CZE060129] | 3 | 5:8 |
6. | Hájek Michal [CZE039550], Borovička Lukáš [CZE047113] | 3 | 2:9 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Vokřálová Petra [CZE048805] | 12 | 9:3 |
2. | Šafránek Martin [CZE045511], Rupík Tibor [CZE017662] | 12 | 8:4 |
3. | Hochmuth Jan [CZE049346], Michálková Michaela [CZE052185] | 9 | 7:6 |
4. | Rosenbaum Michal [CZE066629], Zajpt Pavel [CZE066630] | 6 | 6:7 |
5. | Dostál Radim [CZE060679], Klumpar František [CZE060129] | 3 | 5:8 |
6. | Hájek Michal [CZE039550], Borovička Lukáš [CZE047113] | 3 | 2:9 |
Tento turnaj nemá přihlášky online