Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 02.10.2021 |
Název | 301 MO + cricket |
Rozhodčí | Štěpánek Pavel |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Bistro U Štěpánků - dvojice |
Místo | U Štěpánků, Běleč nad Orlicí |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dvořáček Roman [CZE061905], Srba Jan [CZE069573] | |
Hejlek Bohuslav [CZE002755], Italy [HOST_35] | |
Jiříček Ladislav [CZE045982], Jiříčková Valentová Anna [CZE059760] | |
Svobodová Věra [CZE054985], Šubr Milan [CZE068449] | |
Šlechta Ivan [CZE036663], Štěpánková Veronika [CZE003531] | |
Tavali Libor [CZE027328], Lán Lukáš [CZE026268] | |
Vokoun Leoš [CZE014353], Štěpánek Pavel [CZE002409] | |
Vokounová Simona [CZE050770], Černovská Michaela [CZE026559] |
1301 MO + cricket--:--
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- Jiříček, Jiříčková0
Vokoun, Štěpánek 1 Jiříček, Jiříčková 2
Vokoun, Štěpánek 2 Tavali, Lán 0
Vokoun, Štěpánek 2 Šlechta, Štěpánková 0 Hejlek, Italy 1 Tavali, Lán 2
Vokoun, Štěpánek 2 Svobodová, Šubr 0 Vokounová, Černovská 0 Hejlek, Italy 2
Vokoun, Štěpánek 1 Jiříček, Jiříčková 2 Svobodová, Šubr 0 Tavali, Lán 2 Vokounová, Černovská 1 Dvořáček, Srba 2 Hejlek, Italy 1 Šlechta, Štěpánková 2
Jiříček, Jiříčková 2 Tavali, Lán 1 Dvořáček, Srba 2 Šlechta, Štěpánková 1
Jiříček, Jiříčková 0 Dvořáček, Srba 2
Dvořáček, Srba 2 Jiříček, Jiříčková 0
- Dvořáček, Srba0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dvořáček Roman [CZE061905], Srba Jan [CZE069573] |
2. | Jiříček Ladislav [CZE045982], Jiříčková Valentová Anna [CZE059760] |
3. | Vokoun Leoš [CZE014353], Štěpánek Pavel [CZE002409] |
4. | Tavali Libor [CZE027328], Lán Lukáš [CZE026268] |
5. | Hejlek Bohuslav [CZE002755], Italy [HOST_35] |
5. | Šlechta Ivan [CZE036663], Štěpánková Veronika [CZE003531] |
7. | Vokounová Simona [CZE050770], Černovská Michaela [CZE026559] |
7. | Svobodová Věra [CZE054985], Šubr Milan [CZE068449] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dvořáček Roman [CZE061905], Srba Jan [CZE069573] |
2. | Jiříček Ladislav [CZE045982], Jiříčková Valentová Anna [CZE059760] |
3. | Vokoun Leoš [CZE014353], Štěpánek Pavel [CZE002409] |
4. | Tavali Libor [CZE027328], Lán Lukáš [CZE026268] |
5. | Hejlek Bohuslav [CZE002755], Italy [HOST_35] |
5. | Šlechta Ivan [CZE036663], Štěpánková Veronika [CZE003531] |
7. | Vokounová Simona [CZE050770], Černovská Michaela [CZE026559] |
7. | Svobodová Věra [CZE054985], Šubr Milan [CZE068449] |
Tento turnaj nemá přihlášky online