Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.09.2021 |
Název | teplický pohár 501 DO/MO |
Rozhodčí | Skramušský Josef |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | TP Duchcov Na Tribuně |
Místo | Na Tribuně, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Buka Karel [CZE041849] | |
Januš Jakub [CZE005378] | |
Kovaříková Daniela [CZE064729] | |
Malár David [CZE045837] | |
Obr Jiří [CZE008209] | |
Pusch Petr [CZE054940] | |
Skramušský Josef [CZE026992] | |
Thorand Martin [CZE008320] | |
Žák Petr [CZE060082] | |
Živná Andrea [CZE036966] |
1teplický pohár 501 DO/MO--:--
Žádné utkání
2teplický pohár 501 DO/MO--:--
Žádné utkání
- Thorand Martin0
Thorand Martin 1 Januš Jakub 0
Thorand Martin 1 Pusch Petr 0
Živná Andrea 0 Thorand Martin 1 Pusch Petr 1 Malár David 0
Kovaříková Daniela 0 Živná Andrea 1 Skramušský Josef 0 Pusch Petr 1
Obr Jiří 0 Kovaříková Daniela 1 Volný_los 0 Živná Andrea 1 Volný_los 0 Skramušský Josef 1 Pusch Petr 1 Žák Petr 0
Volný_los 0 Obr Jiří 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Pusch Petr 1 Volný_los 0
Žák Petr 1 Volný_los 0 Obr Jiří 0 Thorand Martin 1 Skramušský Josef 1 Volný_los 0 Buka Karel 1 Volný_los 0 Januš Jakub 1 Volný_los 0 Živná Andrea 1 Volný_los 0 Pusch Petr 0 Malár David 1 Kovaříková Daniela 1 Volný_los 0
Žák Petr 0 Thorand Martin 1 Skramušský Josef 0 Buka Karel 1 Januš Jakub 1 Živná Andrea 0 Malár David 1 Kovaříková Daniela 0
Thorand Martin 0 Buka Karel 1 Januš Jakub 1 Malár David 0
Buka Karel 1 Januš Jakub 0
Buka Karel 1 Thorand Martin 0
- Buka Karel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Buka Karel [CZE041849] |
2. | Thorand Martin [CZE008320] |
3. | Januš Jakub [CZE005378] |
4. | Pusch Petr [CZE054940] |
5. | Živná Andrea [CZE036966] |
5. | Malár David [CZE045837] |
7. | Kovaříková Daniela [CZE064729] |
7. | Skramušský Josef [CZE026992] |
9. | Obr Jiří [CZE008209] |
9. | Žák Petr [CZE060082] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Buka Karel [CZE041849] |
2. | Thorand Martin [CZE008320] |
3. | Januš Jakub [CZE005378] |
4. | Pusch Petr [CZE054940] |
5. | Živná Andrea [CZE036966] |
5. | Malár David [CZE045837] |
7. | Kovaříková Daniela [CZE064729] |
7. | Skramušský Josef [CZE026992] |
9. | Obr Jiří [CZE008209] |
9. | Žák Petr [CZE060082] |
Tento turnaj nemá přihlášky online