Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.09.2021 |
Název | starší |
Rozhodčí | Matušíková Jana |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Open mládež |
Místo | Kobra, Praha 9 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Hanuš Jan [CZE057363] | |
Maříková Anežka [CZE057365] | |
Maříková Magda [CZE057366] | |
Okrouhlík Tadeáš [CZE057169] | |
Okrouhlíková Sára [CZE057179] | |
Skalický Ondřej [CZE065741] | |
Slavíček Lukáš [CZE057182] | |
Sroka Maxim [CZE062112] | |
Vlček Daniel [CZE060678] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2starší--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Sroka Maxim0
Sroka Maxim 1 Maříková Anežka 0
Sroka Maxim 1 Vlček Daniel 0
Hanuš Jan 0 Sroka Maxim 1 Vlček Daniel 1 Okrouhlíková Sára 0
Hanuš Jan 1 Okrouhlík Tadeáš 0 Slavíček Lukáš 0 Vlček Daniel 1
Maříková Magda 0 Hanuš Jan 1 Volný_los 0 Okrouhlík Tadeáš 1 Volný_los 0 Slavíček Lukáš 1 Volný_los 0 Vlček Daniel 1
Volný_los 0 Maříková Magda 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Vlček Daniel 1 Volný_los 0 Skalický Ondřej 1 Maříková Magda 0 Sroka Maxim 1 Volný_los 0 Slavíček Lukáš 1 Volný_los 0 Okrouhlík Tadeáš 1 Volný_los 0 Maříková Anežka 1 Volný_los 0 Okrouhlíková Sára 1 Volný_los 0 Hanuš Jan 1 Volný_los 0
Vlček Daniel 0 Skalický Ondřej 1 Sroka Maxim 1 Slavíček Lukáš 0 Okrouhlík Tadeáš 0 Maříková Anežka 1 Okrouhlíková Sára 1 Hanuš Jan 0
Skalický Ondřej 1 Sroka Maxim 0 Maříková Anežka 1 Okrouhlíková Sára 0
Skalický Ondřej 1 Maříková Anežka 0
Skalický Ondřej 1 Sroka Maxim 0
- Skalický Ondřej0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Skalický Ondřej [CZE065741] |
2. | Sroka Maxim [CZE062112] |
3. | Maříková Anežka [CZE057365] |
4. | Vlček Daniel [CZE060678] |
5. | Hanuš Jan [CZE057363] |
5. | Okrouhlíková Sára [CZE057179] |
7. | Okrouhlík Tadeáš [CZE057169] |
7. | Slavíček Lukáš [CZE057182] |
9. | Maříková Magda [CZE057366] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Skalický Ondřej [CZE065741] |
2. | Sroka Maxim [CZE062112] |
3. | Maříková Anežka [CZE057365] |
4. | Vlček Daniel [CZE060678] |
5. | Hanuš Jan [CZE057363] |
5. | Okrouhlíková Sára [CZE057179] |
7. | Okrouhlík Tadeáš [CZE057169] |
7. | Slavíček Lukáš [CZE057182] |
9. | Maříková Magda [CZE057366] |
Tento turnaj nemá přihlášky online