Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.06.2019
Název501DO Zvýhodněný
RozhodčíJiroušek Petr
Počet hráčů10
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoGrey bar Na zastávce, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Česenková Michaela [CZE059133]
Dolejš David [CZE045662]
Homolka Jan [CZE057278]
Jiroušek Petr [CZE007384]
Libánský Jiří [CZE056096]
Marek Jakub [CZE020723]
Přibyl Robert [CZE063736]
Slugeň Jan [CZE051506]
Stanko Jindřich [CZE010235]
Vobořil Rudolf [CZE062306]
1501DO Zvýhodněný
Žádné utkání
2501DO Zvýhodněný
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Česenková Michaela0
  • Česenková Michaela1
    Stanko Jindřich0
  •  
  • Česenková Michaela1
    Vobořil Rudolf0
  •  
  • Přibyl Robert0
    Česenková Michaela1
  •  
  • Libánský Jiří0
    Vobořil Rudolf1
  •  
  • Přibyl Robert1
    Slugeň Jan0
  •  
  • Libánský Jiří1
    Homolka Jan0
  •  
  • Dolejš David0
    Přibyl Robert1
  •  
  • Volný_los0
    Slugeň Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Libánský Jiří1
  •  
  • Jiroušek Petr0
    Homolka Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Dolejš David1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Jiroušek Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Česenková Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Homolka Jan1
    Dolejš David0
  •  
  • Marek Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Libánský Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Stanko Jindřich1
    Volný_los0
  •  
  • Slugeň Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Přibyl Robert1
    Jiroušek Petr0
  •  
  • Vobořil Rudolf1
    Volný_los0
  •  
  • Česenková Michaela1
    Homolka Jan0
  •  
  • Marek Jakub1
    Libánský Jiří0
  •  
  • Stanko Jindřich1
    Slugeň Jan0
  •  
  • Přibyl Robert0
    Vobořil Rudolf1
  •  
  • Česenková Michaela0
    Marek Jakub1
  •  
  • Stanko Jindřich1
    Vobořil Rudolf0
  •  
  • Marek Jakub1
    Stanko Jindřich0
  •  
  • Marek Jakub1
    Česenková Michaela0
  •  
  •  Marek Jakub0
#Hráč nebo pár
1.Marek Jakub [CZE020723]
2.Česenková Michaela [CZE059133]
3.Stanko Jindřich [CZE010235]
4.Vobořil Rudolf [CZE062306]
5.Přibyl Robert [CZE063736]
5.Libánský Jiří [CZE056096]
7.Slugeň Jan [CZE051506]
7.Homolka Jan [CZE057278]
9.Jiroušek Petr [CZE007384]
9.Dolejš David [CZE045662]
#Hráč nebo pár
1.Marek Jakub [CZE020723]
2.Česenková Michaela [CZE059133]
3.Stanko Jindřich [CZE010235]
4.Vobořil Rudolf [CZE062306]
5.Přibyl Robert [CZE063736]
5.Libánský Jiří [CZE056096]
7.Slugeň Jan [CZE051506]
7.Homolka Jan [CZE057278]
9.Jiroušek Petr [CZE007384]
9.Dolejš David [CZE045662]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz