Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 16.08.2021 |
Název | NaNoMí páry 16.8. |
Rozhodčí | Zahradníková Michaela |
Počet hráčů | 6 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Yondu bar, Praha |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na legy |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Česenek Jakub [CZE050783], Materna Tomáš [CZE062422] | |
Křepelka Zdeněk [CZE059180], Poc Martin [CZE013506] | |
Rutar Pavel [CZE000832], Kadlec Martin [CZE068947] | |
Štička Miroslav [CZE038163], Zikmund Jan [CZE040699] | |
Viščak Marek [CZE006381], Dulava Petr [CZE059544] | |
Zahradníková Michaela [CZE006828], Dubský Vladimír [CZE060623] |
1NaNoMí páry 16.8.--:--
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
3NaNoMí páry 16.8.--:--
Žádné utkání
4NaNoMí páry 16.8.--:--
Žádné utkání
5NaNoMí páry 16.8.--:--
Žádné utkání
6NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
7NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
Česenek Jakub | Křepelka Zdeněk | Štička Miroslav | Zahradníková Michaela | Rutar Pavel | Viščak Marek | |
---|---|---|---|---|---|---|
Česenek Jakub | 2:1 | 1:2 | 2:1 | 2:0 | 2:0 | |
Křepelka Zdeněk | 1:2 | 1:2 | 1:2 | 0:2 | 0:2 | |
Štička Miroslav | 2:1 | 2:1 | 2:0 | 1:2 | 0:2 | |
Zahradníková Michaela | 1:2 | 2:1 | 0:2 | 1:2 | 1:2 | |
Rutar Pavel | 0:2 | 2:0 | 2:1 | 2:1 | 2:0 | |
Viščak Marek | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 2:1 | 0:2 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Česenek Jakub [CZE050783], Materna Tomáš [CZE062422] | 12 | 9:4 |
2. | Rutar Pavel [CZE000832], Kadlec Martin [CZE068947] | 12 | 8:4 |
3. | Viščak Marek [CZE006381], Dulava Petr [CZE059544] | 9 | 6:5 |
4. | Štička Miroslav [CZE038163], Zikmund Jan [CZE040699] | 9 | 7:6 |
5. | Zahradníková Michaela [CZE006828], Dubský Vladimír [CZE060623] | 3 | 5:9 |
6. | Křepelka Zdeněk [CZE059180], Poc Martin [CZE013506] | 0 | 3:10 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Česenek Jakub [CZE050783], Materna Tomáš [CZE062422] | 12 | 9:4 |
2. | Rutar Pavel [CZE000832], Kadlec Martin [CZE068947] | 12 | 8:4 |
3. | Viščak Marek [CZE006381], Dulava Petr [CZE059544] | 9 | 6:5 |
4. | Štička Miroslav [CZE038163], Zikmund Jan [CZE040699] | 9 | 7:6 |
5. | Zahradníková Michaela [CZE006828], Dubský Vladimír [CZE060623] | 3 | 5:9 |
6. | Křepelka Zdeněk [CZE059180], Poc Martin [CZE013506] | 0 | 3:10 |
Tento turnaj nemá přihlášky online