Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum15.06.2019
NázevOdpadlíci u Hrušků 15.6.2019
RozhodčíDavid Karel
Počet hráčů16
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoRestaurace u Hrušků , Litvínov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Boumová Kateřina [CZE056851]
Davidová Klára [CZE055748]
Franta Roman [CZE041792]
Hála Jan [CZE044956]
Chára Hynek [CZE037741]
Chára Jan [CZE061717]
Chára Richard [CZE062250]
Chárová Zdenka [CZE042456]
Masopustová Jana [CZE039221]
Pajičová Věra [CZE043139]
Poliak Ľubomír [CZE043729]
Semencová Jana [CZE026980]
Šejirman Robert [CZE054560]
Tureček Miroslav [CZE053902]
Vlček Michal [CZE043127]
Žebrowská Kateřina [CZE057119]
1Odpadlíci u Hrušků 15.6.2019
Žádné utkání
2Odpadlíci u Hrušků 15.6.2019
Žádné utkání
3Odpadlíci u Hrušků 15.6.2019
Žádné utkání
4Odpadlíci u Hrušků 15.6.2019
Žádné utkání
  •  Chárová Zdenka0
  • Chára Jan0
    Chárová Zdenka2
  •  
  • Šejirman Robert0
    Chára Jan2
  •  
  • Šejirman Robert2
    Pajičová Věra0
  •  
  • Franta Roman0
    Chára Jan2
  •  
  • Šejirman Robert2
    Masopustová Jana0
  •  
  • Chára Richard1
    Franta Roman2
  •  
  • Hála Jan0
    Šejirman Robert2
  •  
  • Tureček Miroslav0
    Masopustová Jana2
  •  
  • Chára Richard2
    Vlček Michal0
  •  
  • Franta Roman2
    Semencová Jana0
  •  
  • Hála Jan2
    Poliak Ľubomír1
  •  
  • Boumová Kateřina0
    Tureček Miroslav2
  •  
  • Chára Richard2
    Žebrowská Kateřina1
  •  
  • Davidová Klára0
    Franta Roman2
  •  
  • Hála Jan0
    Semencová Jana2
  •  
  • Poliak Ľubomír0
    Chárová Zdenka2
  •  
  • Boumová Kateřina0
    Vlček Michal2
  •  
  • Tureček Miroslav1
    Pajičová Věra2
  •  
  • Chára Hynek2
    Chára Richard0
  •  
  • Žebrowská Kateřina1
    Masopustová Jana2
  •  
  • Šejirman Robert2
    Davidová Klára0
  •  
  • Franta Roman1
    Chára Jan2
  •  
  • Semencová Jana0
    Chárová Zdenka2
  •  
  • Vlček Michal0
    Pajičová Věra2
  •  
  • Chára Hynek2
    Masopustová Jana0
  •  
  • Šejirman Robert0
    Chára Jan2
  •  
  • Chárová Zdenka2
    Pajičová Věra0
  •  
  • Chára Hynek2
    Chára Jan1
  •  
  • Chárová Zdenka1
    Chára Hynek2
  •  
  • Chárová Zdenka1
    Chára Hynek2
  •  
  •  Chára Hynek0
#Hráč nebo pár
1.Chára Hynek [CZE037741]
2.Chárová Zdenka [CZE042456]
3.Chára Jan [CZE061717]
4.Šejirman Robert [CZE054560]
5.Pajičová Věra [CZE043139]
5.Franta Roman [CZE041792]
7.Masopustová Jana [CZE039221]
7.Chára Richard [CZE062250]
9.Semencová Jana [CZE026980]
9.Vlček Michal [CZE043127]
9.Tureček Miroslav [CZE053902]
9.Hála Jan [CZE044956]
13.Poliak Ľubomír [CZE043729]
13.Boumová Kateřina [CZE056851]
13.Žebrowská Kateřina [CZE057119]
13.Davidová Klára [CZE055748]
#Hráč nebo pár
1.Chára Hynek [CZE037741]
2.Chárová Zdenka [CZE042456]
3.Chára Jan [CZE061717]
4.Šejirman Robert [CZE054560]
5.Pajičová Věra [CZE043139]
5.Franta Roman [CZE041792]
7.Masopustová Jana [CZE039221]
7.Chára Richard [CZE062250]
9.Semencová Jana [CZE026980]
9.Vlček Michal [CZE043127]
9.Tureček Miroslav [CZE053902]
9.Hála Jan [CZE044956]
13.Poliak Ľubomír [CZE043729]
13.Boumová Kateřina [CZE056851]
13.Žebrowská Kateřina [CZE057119]
13.Davidová Klára [CZE055748]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz