Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 28.07.2021 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Granovová Eliška |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | MJČ U Švejka ČB |
Místo | U Švejka, České Budějovice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Berky David [CZE056236] | |
Granov Radek [CZE001597] | |
Granovová Eliška [CZE054735] | |
Chytil Martin [CZE060097] | |
Imrichová Šárka [CZE049830] | |
Koptiš Marek [CZE040097] | |
Kroupa Lukáš [CZE023152] | |
Mácha Zbyněk [CZE065691] | |
Ruffini Monika [CZE004700] | |
Vrzalová Eliška [CZE059389] |
1501 DO--:--
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
3PORUCHA--:--
Žádné utkání
- Granov Radek0
Granov Radek 1 Kroupa Lukáš 0
Chytil Martin 0 Granov Radek 1
Chytil Martin 1 Vrzalová Eliška 0 Berky David 0 Granov Radek 1
Chytil Martin 1 Granovová Eliška 0 Imrichová Šárka 0 Berky David 1
Chytil Martin 1 Ruffini Monika 0 Volný_los 0 Granovová Eliška 1 Volný_los 0 Imrichová Šárka 1 Mácha Zbyněk 0 Berky David 1
Volný_los 0 Chytil Martin 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Mácha Zbyněk 1 Volný_los 0
Berky David 1 Volný_los 0 Kroupa Lukáš 1 Chytil Martin 0 Imrichová Šárka 1 Volný_los 0 Vrzalová Eliška 1 Volný_los 0 Granovová Eliška 1 Volný_los 0 Koptiš Marek 1 Volný_los 0 Granov Radek 1 Mácha Zbyněk 0 Ruffini Monika 1 Volný_los 0
Berky David 0 Kroupa Lukáš 1 Imrichová Šárka 0 Vrzalová Eliška 1 Granovová Eliška 0 Koptiš Marek 1 Granov Radek 1 Ruffini Monika 0
Kroupa Lukáš 1 Vrzalová Eliška 0 Koptiš Marek 1 Granov Radek 0
Kroupa Lukáš 0 Koptiš Marek 1
Koptiš Marek 1 Granov Radek 0
- Koptiš Marek0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koptiš Marek [CZE040097] |
2. | Granov Radek [CZE001597] |
3. | Kroupa Lukáš [CZE023152] |
4. | Chytil Martin [CZE060097] |
5. | Vrzalová Eliška [CZE059389] |
5. | Berky David [CZE056236] |
7. | Granovová Eliška [CZE054735] |
7. | Imrichová Šárka [CZE049830] |
9. | Mácha Zbyněk [CZE065691] |
9. | Ruffini Monika [CZE004700] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koptiš Marek [CZE040097] |
2. | Granov Radek [CZE001597] |
3. | Kroupa Lukáš [CZE023152] |
4. | Chytil Martin [CZE060097] |
5. | Vrzalová Eliška [CZE059389] |
5. | Berky David [CZE056236] |
7. | Granovová Eliška [CZE054735] |
7. | Imrichová Šárka [CZE049830] |
9. | Mácha Zbyněk [CZE065691] |
9. | Ruffini Monika [CZE004700] |
Tento turnaj nemá přihlášky online