Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 23.07.2021 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Matušíková Jana |
Počet hráčů | 32 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Kobra, Praha 9 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Berenreiter Jan [CZE066487] | |
Brož Pavel [CZE055442] | |
Brožová Miloslava [CZE055441] | |
Daňková Lucie [CZE041338] | |
Döme Robert [CZE004545] | |
Fišerová Andrea [CZE055925] | |
Fořt Stanislav [CZE062406] | |
Hanzlík Petr [CZE069009] | |
Havlíček Petr [CZE063704] | |
Hradilová Daniela [CZE061454] | |
Kaleta Luboš [CZE064172] | |
Kopecký Václav [CZE063938] | |
Kropáček Ondřej [CZE069008] | |
Kvapil Libor [CZE053416] | |
Matušíková Jana [CZE047989] | |
Novák Jakub [CZE068726] | |
Pecho Daniel [CZE056496] | |
Pospíšil Jan [CZE002683] | |
Raš Bohumil [CZE062779] | |
Rödlová Zdeňka [CZE048078] | |
Rouha Eduard [CZE051116] | |
Ružbacký Jan [CZE062778] | |
Růžička Miroslav [CZE056235] | |
Soustružník Jaroslav [CZE050326] | |
Soustružník Martin [CZE049978] | |
Špaňhel Václav [CZE055744] | |
Šulc František [CZE055743] | |
Šustr Drahoslav [CZE045601] | |
Tischer Jindřich [CZE047833] | |
Tvrdá Markéta [CZE065914] | |
Veselá Pavlína [CZE066798] | |
Zerzán Miloš [CZE064613] |
1501 DO--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Döme Robert0
Rouha Eduard 0 Döme Robert 1
Kvapil Libor 0 Rouha Eduard 1
Pospíšil Jan 0 Kvapil Libor 1 Berenreiter Jan 0 Rouha Eduard 1
Fořt Stanislav 0 Pospíšil Jan 1 Soustružník Jaroslav 0 Berenreiter Jan 1
Šulc František 0 Fořt Stanislav 1 Ružbacký Jan 0 Pospíšil Jan 1 Kaleta Luboš 0 Soustružník Jaroslav 1 Berenreiter Jan 1 Kopecký Václav 0
Šulc František 1 Novák Jakub 0 Ružbacký Jan 1 Havlíček Petr 0 Růžička Miroslav 0 Kaleta Luboš 1 Zerzán Miloš 0 Berenreiter Jan 1
Šulc František 1 Rödlová Zdeňka 0 Kropáček Ondřej 0 Novák Jakub 1 Ružbacký Jan 1 Daňková Lucie 0 Havlíček Petr 1 Raš Bohumil 0 Růžička Miroslav 1 Šustr Drahoslav 0 Fišerová Andrea 0 Kaleta Luboš 1 Zerzán Miloš 1 Brož Pavel 0 Hanzlík Petr 0 Berenreiter Jan 1
Šulc František 2 Tischer Jindřich 0 Kropáček Ondřej 1 Tvrdá Markéta 0 Matušíková Jana 0 Ružbacký Jan 1 Špaňhel Václav 0 Havlíček Petr 1 Brožová Miloslava 0 Růžička Miroslav 1 Veselá Pavlína 0 Fišerová Andrea 1 Zerzán Miloš 1 Pecho Daniel 0 Hanzlík Petr 1 Hradilová Daniela 0
Rouha Eduard 1 Šulc František 0 Tischer Jindřich 0 Berenreiter Jan 1 Brož Pavel 1 Kropáček Ondřej 0 Tvrdá Markéta 0 Pospíšil Jan 1 Kaleta Luboš 1 Matušíková Jana 0 Fořt Stanislav 1 Ružbacký Jan 0 Špaňhel Václav 0 Döme Robert 1 Havlíček Petr 0 Šustr Drahoslav 1 Raš Bohumil 1 Brožová Miloslava 0 Růžička Miroslav 0 Soustružník Martin 1 Veselá Pavlína 0 Daňková Lucie 1 Kopecký Václav 1 Fišerová Andrea 0 Soustružník Jaroslav 1 Zerzán Miloš 0 Pecho Daniel 0 Novák Jakub 1 Hanzlík Petr 0 Rödlová Zdeňka 1 Kvapil Libor 1 Hradilová Daniela 0
Rouha Eduard 1 Berenreiter Jan 0 Brož Pavel 0 Pospíšil Jan 1 Kaleta Luboš 0 Fořt Stanislav 1 Döme Robert 1 Šustr Drahoslav 0 Raš Bohumil 0 Soustružník Martin 1 Daňková Lucie 0 Kopecký Václav 1 Soustružník Jaroslav 1 Novák Jakub 0 Rödlová Zdeňka 0 Kvapil Libor 1
Rouha Eduard 1 Pospíšil Jan 0 Fořt Stanislav 0 Döme Robert 1 Soustružník Martin 1 Kopecký Václav 0 Soustružník Jaroslav 0 Kvapil Libor 1
Rouha Eduard 0 Döme Robert 1 Soustružník Martin 1 Kvapil Libor 0
Döme Robert 0 Soustružník Martin 1
Soustružník Martin 1 Döme Robert 0
- Soustružník Martin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Soustružník Martin [CZE049978] |
2. | Döme Robert [CZE004545] |
3. | Rouha Eduard [CZE051116] |
4. | Kvapil Libor [CZE053416] |
5. | Pospíšil Jan [CZE002683] |
5. | Berenreiter Jan [CZE066487] |
7. | Fořt Stanislav [CZE062406] |
7. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
9. | Kopecký Václav [CZE063938] |
9. | Kaleta Luboš [CZE064172] |
9. | Ružbacký Jan [CZE062778] |
9. | Šulc František [CZE055743] |
13. | Novák Jakub [CZE068726] |
13. | Havlíček Petr [CZE063704] |
13. | Růžička Miroslav [CZE056235] |
13. | Zerzán Miloš [CZE064613] |
17. | Rödlová Zdeňka [CZE048078] |
17. | Kropáček Ondřej [CZE069008] |
17. | Hanzlík Petr [CZE069009] |
17. | Brož Pavel [CZE055442] |
17. | Fišerová Andrea [CZE055925] |
17. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
17. | Raš Bohumil [CZE062779] |
17. | Daňková Lucie [CZE041338] |
25. | Pecho Daniel [CZE056496] |
25. | Veselá Pavlína [CZE066798] |
25. | Brožová Miloslava [CZE055441] |
25. | Špaňhel Václav [CZE055744] |
25. | Matušíková Jana [CZE047989] |
25. | Tvrdá Markéta [CZE065914] |
25. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
25. | Hradilová Daniela [CZE061454] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Soustružník Martin [CZE049978] |
2. | Döme Robert [CZE004545] |
3. | Rouha Eduard [CZE051116] |
4. | Kvapil Libor [CZE053416] |
5. | Pospíšil Jan [CZE002683] |
5. | Berenreiter Jan [CZE066487] |
7. | Fořt Stanislav [CZE062406] |
7. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
9. | Kopecký Václav [CZE063938] |
9. | Kaleta Luboš [CZE064172] |
9. | Ružbacký Jan [CZE062778] |
9. | Šulc František [CZE055743] |
13. | Novák Jakub [CZE068726] |
13. | Havlíček Petr [CZE063704] |
13. | Růžička Miroslav [CZE056235] |
13. | Zerzán Miloš [CZE064613] |
17. | Rödlová Zdeňka [CZE048078] |
17. | Kropáček Ondřej [CZE069008] |
17. | Hanzlík Petr [CZE069009] |
17. | Brož Pavel [CZE055442] |
17. | Fišerová Andrea [CZE055925] |
17. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
17. | Raš Bohumil [CZE062779] |
17. | Daňková Lucie [CZE041338] |
25. | Pecho Daniel [CZE056496] |
25. | Veselá Pavlína [CZE066798] |
25. | Brožová Miloslava [CZE055441] |
25. | Špaňhel Václav [CZE055744] |
25. | Matušíková Jana [CZE047989] |
25. | Tvrdá Markéta [CZE065914] |
25. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
25. | Hradilová Daniela [CZE061454] |
Tento turnaj nemá přihlášky online