Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.07.2021 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Špaček Tomáš |
Počet hráčů | 31 |
Typ turnaje | MJČ Hospůdka Libín |
Místo | Hospůdka Libín, Libín |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Berky David [CZE056236] | |
Croatia (U19) [HOST_44] | |
Finland [HOST_48] | |
France [HOST_46] | |
Franče Jakub [CZE064967] | |
Granov Michal [CZE053458] | |
Granov Radek [CZE001597] | |
Gryč Miloslav [CZE002746] | |
Hadrava Stanislav [CZE047164] | |
Hes Pavel [CZE010656] | |
Hešíková Hana [CZE012339] | |
Chudáčik Štefan [CZE042666] | |
Chytil Martin [CZE060097] | |
Iral Miroslav [CZE042668] | |
Italy [HOST_33] | |
Luxembourg [HOST_55] | |
Mach Jiří [CZE061776] | |
Marek Vladimír [CZE021550] | |
Mlsnová Patricie [CZE068687] | |
Moser Michal [CZE000118] | |
Motáň Miroslav [CZE031978] | |
Pastyřík Petr [CZE066633] | |
Pitrová Ivana [CZE049414] | |
Poland [HOST_32] | |
Šimon Jiří [CZE018514] | |
Špaček Tomáš [CZE002244] | |
Vojta Adam [CZE048857] | |
Vojtek Pavel [CZE035178] | |
Volšická Drahomíra [CZE041184] | |
Volšický Jiří [CZE041185] | |
YYYHost žena II [HOST_27] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Šimon Jiří [CZE018514] |
2. | Mach Jiří [CZE061776] |
3. | Granov Michal [CZE053458] |
4. | Berky David [CZE056236] |
5. | Špaček Tomáš [CZE002244] |
6. | Motáň Miroslav [CZE031978] |
7. | Vojtek Pavel [CZE035178] |
8. | Moser Michal [CZE000118] |
9. | Marek Vladimír [CZE021550] |
10. | Chytil Martin [CZE060097] |
11. | Hes Pavel [CZE010656] |
12. | Granov Radek [CZE001597] |
13. | Volšický Jiří [CZE041185] |
14. | Hadrava Stanislav [CZE047164] |
15. | Hešíková Hana [CZE012339] |
16. | Chudáčik Štefan [CZE042666] |
17. | Pastyřík Petr [CZE066633] |
18. | Volšická Drahomíra [CZE041184] |
19. | Finland [HOST_48] |
20. | Poland [HOST_32] |
21. | YYYHost žena II [HOST_27] |
22. | Iral Miroslav [CZE042668] |
23. | Pitrová Ivana [CZE049414] |
24. | Gryč Miloslav [CZE002746] |
25. | Luxembourg [HOST_55] |
26. | Croatia (U19) [HOST_44] |
27. | Franče Jakub [CZE064967] |
28. | Mlsnová Patricie [CZE068687] |
29. | Italy [HOST_33] |
30. | France [HOST_46] |
31. | Vojta Adam [CZE048857] |
Tento turnaj nemá přihlášky online