Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum24.05.2019
NázevJPC BARÁČEK
RozhodčíMinařík Jiří
Počet hráčů16
Typ turnajeJC Litvínov Fotbalová hospůdka
MístoFotbalová hospůdka, Litvínov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bučková Kateřina [CZE047308]
Cibulka Václav [CZE005797]
Čepeláková Lenka [CZE030429]
Čermák Petr [CZE016370]
Franta Roman [CZE041792]
Kraus Karel [CZE052436]
Malár David [CZE045837]
Minařík Jiří [CZE017519]
Pokorná Markéta [CZE054536]
Pomahač Lukáš [CZE043464]
Semencová Jana [CZE026980]
Semsch Petr [CZE061622]
Suchý Petr [CZE052370]
Šatný Jan [CZE001447]
Viga Vladimír [CZE006753]
Vrzák Miroslav [CZE022211]
1
Žádné utkání
2JPC BARÁČEK
Žádné utkání
  •  Čermák Petr0
  • Čermák Petr2
    Suchý Petr0
  •  
  • Kraus Karel0
    Čermák Petr2
  •  
  • Minařík Jiří1
    Kraus Karel2
  •  
  • Čermák Petr2
    Malár David0
  •  
  • Minařík Jiří2
    Vrzák Miroslav0
  •  
  • Čermák Petr2
    Semsch Petr1
  •  
  • Pokorná Markéta0
    Minařík Jiří2
  •  
  • Vrzák Miroslav2
    Franta Roman1
  •  
  • Čermák Petr2
    Semencová Jana0
  •  
  • Semsch Petr2
    Viga Vladimír1
  •  
  • Bučková Kateřina0
    Pokorná Markéta2
  •  
  • Vrzák Miroslav2
    Cibulka Václav0
  •  
  • Čermák Petr2
    Šatný Jan0
  •  
  • Semsch Petr2
    Čepeláková Lenka1
  •  
  • Pomahač Lukáš2
    Bučková Kateřina0
  •  
  • Viga Vladimír2
    Pokorná Markéta1
  •  
  • Kraus Karel2
    Vrzák Miroslav1
  •  
  • Cibulka Václav1
    Semencová Jana2
  •  
  • Suchý Petr2
    Čermák Petr1
  •  
  • Šatný Jan0
    Franta Roman2
  •  
  • Semsch Petr0
    Malár David2
  •  
  • Čepeláková Lenka0
    Minařík Jiří2
  •  
  • Pomahač Lukáš2
    Viga Vladimír1
  •  
  • Kraus Karel2
    Semencová Jana1
  •  
  • Suchý Petr2
    Franta Roman0
  •  
  • Malár David2
    Minařík Jiří0
  •  
  • Pomahač Lukáš2
    Kraus Karel0
  •  
  • Suchý Petr2
    Malár David1
  •  
  • Pomahač Lukáš2
    Suchý Petr1
  •  
  • Pomahač Lukáš2
    Čermák Petr1
  •  
  •  Pomahač Lukáš0
#Hráč nebo pár
1.Pomahač Lukáš [CZE043464]
2.Čermák Petr [CZE016370]
3.Suchý Petr [CZE052370]
4.Kraus Karel [CZE052436]
5.Minařík Jiří [CZE017519]
5.Malár David [CZE045837]
7.Vrzák Miroslav [CZE022211]
7.Semsch Petr [CZE061622]
9.Viga Vladimír [CZE006753]
9.Semencová Jana [CZE026980]
9.Franta Roman [CZE041792]
9.Pokorná Markéta [CZE054536]
13.Bučková Kateřina [CZE047308]
13.Cibulka Václav [CZE005797]
13.Šatný Jan [CZE001447]
13.Čepeláková Lenka [CZE030429]
#Hráč nebo pár
1.Pomahač Lukáš [CZE043464]
2.Čermák Petr [CZE016370]
3.Suchý Petr [CZE052370]
4.Kraus Karel [CZE052436]
5.Minařík Jiří [CZE017519]
5.Malár David [CZE045837]
7.Vrzák Miroslav [CZE022211]
7.Semsch Petr [CZE061622]
9.Viga Vladimír [CZE006753]
9.Semencová Jana [CZE026980]
9.Franta Roman [CZE041792]
9.Pokorná Markéta [CZE054536]
13.Bučková Kateřina [CZE047308]
13.Cibulka Václav [CZE005797]
13.Šatný Jan [CZE001447]
13.Čepeláková Lenka [CZE030429]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz