Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum20.05.2019
NázevD
RozhodčíWeissmann Vladimír
Počet hráčů15
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoRubín, Ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bauer Pavel [CZE061707]
Čeliga Viktor [CZE056635]
Čujdík Štefan [CZE000067]
Grycová Veronika [CZE050299]
Haas Jiří [CZE056735]
Havlík Michal [CZE029417]
Kandl Martin [CZE051797]
Klimánek Vladimír [CZE003030]
Neuwirth Aleš [CZE057593]
Obluk Ladislav [CZE002110]
Opěla Robin [CZE057429]
Ozdinec Jiří [CZE001640]
Pokorný Pavel [CZE001035]
Vontor Miroslav [CZE041834]
Weissmann Petr [CZE026063]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
  •  Pokorný Pavel0
  • Čeliga Viktor0
    Pokorný Pavel1
  •  
  • Čeliga Viktor1
    Ozdinec Jiří0
  •  
  • Čeliga Viktor1
    Grycová Veronika0
  •  
  • Ozdinec Jiří1
    Obluk Ladislav0
  •  
  • Čeliga Viktor1
    Haas Jiří0
  •  
  • Ozdinec Jiří1
    Neuwirth Aleš0
  •  
  • Čeliga Viktor1
    Klimánek Vladimír0
  •  
  • Haas Jiří1
    Weissmann Petr0
  •  
  • Ozdinec Jiří1
    Čujdík Štefan0
  •  
  • Neuwirth Aleš1
    Vontor Miroslav0
  •  
  • Volný_los0
    Čeliga Viktor1
  •  
  • Haas Jiří1
    Kandl Martin0
  •  
  • Ozdinec Jiří1
    Havlík Michal0
  •  
  • Neuwirth Aleš1
    Bauer Pavel0
  •  
  • Opěla Robin1
    Volný_los0
  •  
  • Vontor Miroslav1
    Čeliga Viktor0
  •  
  • Grycová Veronika1
    Haas Jiří0
  •  
  • Čujdík Štefan1
    Kandl Martin0
  •  
  • Pokorný Pavel1
    Ozdinec Jiří0
  •  
  • Weissmann Petr1
    Havlík Michal0
  •  
  • Neuwirth Aleš0
    Obluk Ladislav1
  •  
  • Klimánek Vladimír1
    Bauer Pavel0
  •  
  • Opěla Robin1
    Vontor Miroslav0
  •  
  • Grycová Veronika1
    Čujdík Štefan0
  •  
  • Pokorný Pavel1
    Weissmann Petr0
  •  
  • Obluk Ladislav1
    Klimánek Vladimír0
  •  
  • Opěla Robin1
    Grycová Veronika0
  •  
  • Pokorný Pavel1
    Obluk Ladislav0
  •  
  • Opěla Robin1
    Pokorný Pavel0
  •  
  • Opěla Robin1
    Pokorný Pavel0
  •  
  •  Opěla Robin0
#Hráč nebo pár
1.Opěla Robin [CZE057429]
2.Pokorný Pavel [CZE001035]
3.Čeliga Viktor [CZE056635]
4.Ozdinec Jiří [CZE001640]
5.Grycová Veronika [CZE050299]
5.Obluk Ladislav [CZE002110]
7.Haas Jiří [CZE056735]
7.Neuwirth Aleš [CZE057593]
9.Klimánek Vladimír [CZE003030]
9.Weissmann Petr [CZE026063]
9.Čujdík Štefan [CZE000067]
9.Vontor Miroslav [CZE041834]
13.Kandl Martin [CZE051797]
13.Havlík Michal [CZE029417]
13.Bauer Pavel [CZE061707]
#Hráč nebo pár
1.Opěla Robin [CZE057429]
2.Pokorný Pavel [CZE001035]
3.Čeliga Viktor [CZE056635]
4.Ozdinec Jiří [CZE001640]
5.Grycová Veronika [CZE050299]
5.Obluk Ladislav [CZE002110]
7.Haas Jiří [CZE056735]
7.Neuwirth Aleš [CZE057593]
9.Klimánek Vladimír [CZE003030]
9.Weissmann Petr [CZE026063]
9.Čujdík Štefan [CZE000067]
9.Vontor Miroslav [CZE041834]
13.Kandl Martin [CZE051797]
13.Havlík Michal [CZE029417]
13.Bauer Pavel [CZE061707]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz