Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.10.2020 |
Název | Omega 1 |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Omega, Frýdek Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Kandl Martin [CZE051797] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Koval Jiří [CZE051931] | |
Malíková Naděžda [CZE046859] | |
Matis Tomáš [CZE008010] | |
Mer Tomáš [CZE018073] | |
Miczko Jaroslav [CZE052323] | |
Mikovčáková Kateřina [CZE057005] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Pokorný Pavel [CZE001035] | |
Václavík Ondřej [CZE062157] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Vnenk Rostislav0
Kollár Jan 0 Vnenk Rostislav 1
Mer Tomáš 0 Kollár Jan 1
Mer Tomáš 1 Opěla Robin 0 Kollár Jan 1 Dunaj Milan 0
Václavík Ondřej 0 Mer Tomáš 1 Mikovčáková Kateřina 0 Kollár Jan 1
Malíková Naděžda 0 Václavík Ondřej 1 Mer Tomáš 1 Pokorný Pavel 0 Mikovčáková Kateřina 1 Dunajová Helena Ing. 0 Kollár Jan 1 Kandl Martin 0
Volný_los 0 Malíková Naděžda 1 Matis Tomáš 0 Mer Tomáš 1 Koval Jiří 0 Mikovčáková Kateřina 1 Kollár Jan 1 Volný_los 0
Kandl Martin 1 Volný_los 0 Miczko Jaroslav 1 Malíková Naděžda 0 Matis Tomáš 0 Opěla Robin 1 Dunajová Helena Ing. 1 Mer Tomáš 0 Koval Jiří 0 Pokorný Pavel 1 Vnenk Rostislav 1 Mikovčáková Kateřina 0 Václavík Ondřej 1 Kollár Jan 0 Dunaj Milan 1 Volný_los 0
Kandl Martin 0 Miczko Jaroslav 1 Opěla Robin 1 Dunajová Helena Ing. 0 Pokorný Pavel 0 Vnenk Rostislav 1 Václavík Ondřej 0 Dunaj Milan 1
Miczko Jaroslav 1 Opěla Robin 0 Vnenk Rostislav 1 Dunaj Milan 0
Miczko Jaroslav 1 Vnenk Rostislav 0
Miczko Jaroslav 1 Vnenk Rostislav 0
- Miczko Jaroslav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
2. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
3. | Kollár Jan [CZE001028] |
4. | Mer Tomáš [CZE018073] |
5. | Opěla Robin [CZE057429] |
5. | Dunaj Milan [CZE054131] |
7. | Václavík Ondřej [CZE062157] |
7. | Mikovčáková Kateřina [CZE057005] |
9. | Kandl Martin [CZE051797] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
9. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
9. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
13. | Matis Tomáš [CZE008010] |
13. | Koval Jiří [CZE051931] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
2. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
3. | Kollár Jan [CZE001028] |
4. | Mer Tomáš [CZE018073] |
5. | Opěla Robin [CZE057429] |
5. | Dunaj Milan [CZE054131] |
7. | Václavík Ondřej [CZE062157] |
7. | Mikovčáková Kateřina [CZE057005] |
9. | Kandl Martin [CZE051797] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
9. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
9. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
13. | Matis Tomáš [CZE008010] |
13. | Koval Jiří [CZE051931] |
Tento turnaj nemá přihlášky online